TYP: a1

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO 2012

czwartek, 22 grudnia 2011
Tych, którzy w zimie tęsknią za łódkami zapraszamy do udziału w Targach Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOAT EXPO, które odbędą się w dniach 17-19 lutego 2012 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

BOAT EXPO to jedyne w południowej Polsce targi w pełni dedykowane branży sportów wodnych. W ich trakcie będzie można między innymi podziwiać najnowsze modele jachtów żaglowych i motorowych, zapoznać się z nowinkami technicznymi w dziedzinie nawigacji i elektroniki jachtowej, nowymi rozwiązaniami w zakresie osprzętu żeglarskiego, znaleźć ofertę czarteru czy kupić ciekawą książkę. Organizatorzy zaplanowali bogaty program towarzyszący imprezie, w tym warsztaty, szkolenia, szanty, konkursy, spotkania i wiele innych atrakcji. Targi są organizowane równolegle z 5. Międzynarodowymi targami Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX, które gromadzą co roku około 100 wystawców krajowych i zagranicznych, a odwiedza je ponad 5 tysięcy zwiedzających.

Wystawcy, którzy zgłoszą swoje uczestnictwo do 6.01.2012, ufundują nagrodę dla zwiedzających lub polecą targi kolejnej firmie mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Szczegóły: www.exposilesia.pl/boatexpo
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 February

W czasie pełnienia obowiązków służbowych zmarł Adrzej Benesz, od 1973 r. prezes PZŻ.
czwartek, 26 lutego 1976
S/y "Euros" z Kpt. Aleksandrem Kaszowskim okrążył Przylądek Horn jako drugi, po "Polonezie" polski jacht.
poniedziałek, 26 lutego 1973