TYP: a1

Spotkanie z podróżnikiem Tomaszem Nowotarskim w Krośnie

środa, 14 marca 2012
Informacja prasowa
„Morskie podróże żaglowcem S/Y Fryderyk Chopin” – taki tytuł będzie miało spotkanie z udziałem Tomasza Nowotarskiego, które odbędzie się już w najbliższy piątek (16 marca) o godz. 18.00 w Krośnie.

Tomasz Nowotarski to podróżnik i uczestnik dalekomorskich wypraw żaglowcem Fryderyk Chopin. To także autor licznych reportaży i książek o tematyce podróżniczej. Między rejsami stara się wracać do swojego rodzinnego miasta: Krosna, by dzielić się swoją pasją podróżniczą. Doskonałą okazją do wysłuchania morskich opowieści będzie spotkanie, które odbędzie się w piątek, 16 marca w Krośnie.

Od godz. 18.00 nowo otwarte biuro Grupy Why Not TRAVEL (ul. Piłsudskiego 1) gościć będzie samego podróżnika oraz wszystkie osoby zafascynowane żeglowaniem i odkrywaniem nieznanych lądów.

Dla uczestników spotkania przewidziano rabaty na skorzystanie z oferty portalu whynotfly.pl. Dodatkowo wśród gości zorganizowany zostanie konkurs, w którym nagrodą będzie najnowsza książka Tomasza Nowotarskiego „Upragniony Port ” wraz z autografem podróżnika.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 November

"Iskra II" pod dowództem Kpt. Czesława Dyrcza w okołoziemskim rejsie opłynęła Przylądek Horn.
poniedziałek, 27 listopada 1995
II Sejmik Żeglarski wybrał na prezesa PZŻ Ludwika Szwykowskiego.
sobota, 27 listopada 1926