TYP: a1

Polski Związek Żeglarski gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

wtorek, 8 stycznia 2013
Informacja prasowa
Dwa brązowe medale Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 zawodników reprezentujących PZŻ – Zofii Noceti-Klepackiej i Przemysława Miarczyńskiego były wielką nagrodą dla całego środowiska żeglarskiego. Jednak poza ogromnym wyróżnieniem jest to również mobilizacja i obligacja do dalszej ciężkiej pracy nie tylko zawodników, ale i samego Związku.

Rozwój naszej dyscypliny to podstawowe zadanie całego środowiska. Są jednak rzeczy poza sportowe, które również należy wspierać. Najlepszą drogę pokazała nam Zofia Noceti-Klepacka pomagając chorej na mukowiscydozę małej Zuzi. Dlatego też, Polski Związek Żeglarski postanowił przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby wesprzeć Jurka Owsiaka i jego Fundację w celu pomocy najmłodszym i najstarszym.

Przekazujemy do licytacji dwie niezwykłe pamiątki z Igrzysk w Londynie. Koszulki startowe Zofii Noceti-Klepackiej i Przemysława Miarczyńskiego, w których zdobywali swoje medale. Dodatkowo oba trykoty zostały podpisane przez wszystkich członków Kadry Olimpijskiej w żeglarstwie. Dołączyliśmy również zdjęcia Zosi, Przemka i całej Reprezentacji.

Pamiątki można licytować do 17 stycznia na stronach aukcyjnych WOŚP:

http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-medalistki-olimpijskiej-zofii-klepackiej-i732177

http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-medalisty-olimp-przemka-miarczynskiego-i732193


Od uczestnika licytacji wymagane jest zarejestrowanie się na stronie http://aukcje.wosp.org.pl/ i następnie odszukanie aukcji za pomocą wyszukiwarki – należy wpisać „koszulka medalistki olimpijskiej Zofii Klepackiej” lub “koszulka medalisty olimp Przemka Miarczyńskiego”. Po zakończeniu licytacji zwycięzcy otrzymają informacje o tym, jak i ile zapłacić na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i w jaki sposób dostarczona zostanie pamiątka.

Serdecznie zapraszamy do licytacji i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 3 July

Szwajcarska "Allinghi" ponownie wygrała najbardziej prestiżowe regaty żeglarskie i zdobyła Puchar Ameryki. W finale pokonała "Team New Zealand". W gronie pretendentów do tytułu walczył hiszpański zespół "Desafio" ze skipperem Karolem Jabłońskim.
wtorek, 3 lipca 2007
Na Atlantyku "Orange 2" przepłynął w ciągu doby 766 Mm.
poniedziałek, 3 lipca 2006
Wyruszyła z Gdańska wyprawa jachtu "Gedania" z zamiarem opłynięcia obu Ameryk. Wyprawą dowodził Kpt. Dariusz Bogucki.
czwartek, 3 lipca 1975
W regatach Bermudy-Europa po raz pierwszy wystartował polski jacht "Komodor" z Kpt. Tadeuszem Siwcem.
środa, 3 lipca 1963