TYP: a1

Pierwsze Spotkanie Żon Marynarzy

poniedziałek, 10 marca 2014
Informacja prasowa
W piątek, 14 marca w Sopocie odbędzie się Pierwsze Spotkanie Żon Marynarzy. Idea tego projektu ma na celu łączyć społeczność żon marynarzy, rodzin marynarskich, ludzi morza.

Serdecznie Zapraszam wszystkie Żony Marynarzy na pierwsze wspólne spotkanie w restauracji Mesa w Sopocie przy samej plaży. Kameralny klimat wspólnych rozmów przy kawie i obecność specjalnych gości, z pewnością nadadzą wydarzeniu wymiar merytoryczny jak i przyjacielski.

Start: 14 marca o godz. 18.00.

Na spotkaniu będzie można poznać inne Żony Marynarzy, wymienić się doświadczeniami przy pysznej kawie, herbacie i ciastku. Niepowtarzalny marynistyczny klimat restauracji Mesa zapewni odpowiednią atmosferę. A nasi goście podzielą się swoją wiedzą. I tak:

18.15 - Bogumiła Wojciechowska - psycholog kliniczny. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami marynarskimi. "Niech pani powie to naszym żonom"... Refleksje psychologiczne.

18.50 - Mateusz Romowicz - radca prawny. Właściciel kancelarii Legal Marine specjalizującej się w sprawach ludzi morza.
Ubezpieczenia armatorskie a dochodzenie roszczeń przez marynarza i jego rodzinę.

19.30 - Maciej Bielski - trener personalny Siłownia CrossFit Trójmiasto w Sopocie. ABC zdrowego stylu życia

Dla każdego czekać będzie mały upominek.

Zgłoszenia czyli swoje dane i numer kontaktowy można przesyłać na adres e-mail: imagine.info@wp.pl.
Organizator: www.zonamarynarza.pl.
Miejsce spotkania: RESTAURACJA MESA, ul. Hestii 3, SOPOT (przy samej plaży, szczegóły na stronie)
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 14 April

Wodowanie "Shamrock IV" - jachtu przygotowanego do walki o Puchar Ameryki; ostatni z serii jachtów o tej nazwie wystawianych przez około 30 lat do walki o Puchar przez sir Thomasa Liptona.
poniedziałek, 14 kwietnia 1930
W Kaliszu urodził się Stefan Szolc-Rogoziński, podróżnik, badacz Kamerunu, organizator dwóch wypraw do Afryki Zachodniej. Opublikował m.in. "Żeglugę wzdłuż Zachodniej Afryki na lugrze Łucja Małgorzata".
niedziela, 14 kwietnia 1861