TYP: a1

Mistrzostwa Świata klasy 0-125 w Tallinnie

czwartek, 19 lipca 2012
Informacja prasowa

.
Już w ten weekend, w Estońskiej miejscowości Tallinn odbędą się Mistrzostwa Świata klasy 0-125. Zawody rozgrywane będą w centrum miasta na jeziorze Harku. W zawodach Polskę reprezentować będą:


Henryk Synoracki
Marcin Zieliński
Sebastian Kęciński
Krzysztof Bartnick

W ubiegłym roku zawody wygrał Zilioli Alex, za nim uplasowali się kolejno Fanzini Claudio i Rossi Massimo. Henryk Synoracki był VI, a M. Zieliński VII. W Tallinnie należy spodziewać się bardzo dobrej obsady zawodników. W ostatnich zawodach MŚ 0-125 rozegranych w Tallinnie w 2009 roku wystartowały 24 załogi. Dla porównania w San Nazzaro (2011r. ) tylko 12 załóg. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów tego sportu do śledzenia wyników zawodów na naszej stronie www.pzmwinw.pl oraz na Facebooku - http://www.facebook.com/PZMWiNW
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 2 July

"Emirates Team New Zealand" wygrywa Louis Vuitton Act 12 w Walencji.
niedziela, 2 lipca 2006
W Gdańsku na jachcie "Borlevento" rozpoczął rejs Kpt. Mieczysław Siarkiewicz z załogą Żeglarskiego Klubu Morskiego w Katowicach, w czasie którego opłynięto lodowaty Svalbard.
wtorek, 2 lipca 1996
W wieku 96 lat w Las Vegas umiera Briggs Cunningham, skipper "Columbii" w zwycięskich regatach o Puchar Ameryki.
środa, 2 lipca 2003
Z Helu wypłynął słynny s/y "Euros" pod Kpt. Aleksandrem Kaszowskim; rejs zaznaczył się sforsowaniem cieśniny Pentland Firth na jachcie bez silnika i nocą.
środa, 2 lipca 1969