TYP: a1

Mistrzostwa Świata klasy 0-125 w Tallinnie

czwartek, 19 lipca 2012
Informacja prasowa

.
Już w ten weekend, w Estońskiej miejscowości Tallinn odbędą się Mistrzostwa Świata klasy 0-125. Zawody rozgrywane będą w centrum miasta na jeziorze Harku. W zawodach Polskę reprezentować będą:


Henryk Synoracki
Marcin Zieliński
Sebastian Kęciński
Krzysztof Bartnick

W ubiegłym roku zawody wygrał Zilioli Alex, za nim uplasowali się kolejno Fanzini Claudio i Rossi Massimo. Henryk Synoracki był VI, a M. Zieliński VII. W Tallinnie należy spodziewać się bardzo dobrej obsady zawodników. W ostatnich zawodach MŚ 0-125 rozegranych w Tallinnie w 2009 roku wystartowały 24 załogi. Dla porównania w San Nazzaro (2011r. ) tylko 12 załóg. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów tego sportu do śledzenia wyników zawodów na naszej stronie www.pzmwinw.pl oraz na Facebooku - http://www.facebook.com/PZMWiNW
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 18 November

Zwodowano s/y "Jagiellonia", jacht, który do dzisiaj służy krakowskim żeglarzom i pływa pod flagą Krakowskiego Yacht Clubu.
wtorek, 18 listopada 1975
Wyruszył na samotną wyprawę dookoła świata Harry Pidgeon na keczu "Islander"; przebył trasę z Los Angeles do Los Angeles poprzez Cieśninę Torresa, Przylądek Dobrej Nadziei i Kanał Panamski.
piątek, 18 listopada 1921