TYP: a1

Kto zostanie Żeglarzem 50-lecia PoZŻ?

czwartek, 5 listopada 2015
Informacja prasowa | Ewa Górska
Od 5 listopada zgłaszać można kandydatów do Nagrody Pomorskiego Związku Żeglarskiego „Kryształowy Żagiel” 2015. W tym roku przyznane będą również wyróżnienia za całe pół wieku działalności PoZŻ.


Fot. Tadeusz Lademann

„Kryształowy Żagiel 2015” – doroczna nagroda PoZŻ dla najlepszych żeglarzy Pomorza - przyznany zostanie tym razem w czterech kategoriach: Pomorski Żeglarz Roku, Pomorska Żeglarka Roku, Pomorski Trener Roku i Pomorski Żeglarski Talent Roku (dla trzech osób). To ostatnie wyróżnienie połączone będzie z nagrodą finansową. Każdy z trzech nagrodzonych otrzyma po 1 tys. zł.

Z okazji obchodzonego w tym roku 50-lecia PoZŻ, wyłonieni zostaną również: Pomorski Żeglarz 50-lecia, Pomorska Żeglarka 50-lecia, Pomorski Trener 50-lecia, Pomorski Konstruktor Jachtów 50-lecia, Pomorski Szkoleniowiec 50-lecia, Pomorskie Żeglarskie Wydarzenie 50-lecia, Pomorski Rejs 50-lecia, Pomorski Żeglarski Klub 50-lecia, Pomorski Organizator Żeglarstwa 50-lecia i Pomorski Popularyzator Żeglarstwa 50-lecia.

Do zgłaszania kandydatur zapraszamy wszystkich chętnych, w szczególności zaś kluby zrzeszone w PoZŻ. Można to robić do 22 listopada. Posiedzenie Kapituły nagród odbędzie się w ostatnim tygodniu listopada.

Następnie ogłoszeni zostaną nominowani do poszczególnych nagród i tytułów. Laureatów poznamy w styczniu podczas Pomorskiej Gali Żeglarskiej, która odbędzie się w Gdyni.

Regulamin nagród oraz Wniosek o przyznanie nagrody znajdują sie na stronie: http://zeglarski.info/artykuly/kto-zostanie-zeglarzem-50-lecia-pozz/

Wypełnione wnioski wysyłać należy na adres: andrzej.mielicki@pozz.org.pl.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 April

Kapitan Ludomir Mączka otrzymuje w Krakowie Nagrodę Superkolosa za całokształt dokonań w żeglarstwie.
niedziela, 21 kwietnia 2002