TYP: a1

Konkurs dołącz do GREEN-UP Sailing Team

poniedziałek, 4 czerwca 2012
Informacja prasowa
Mamy przyjemność ogłosić wyjątkowy konkurs. Zwycięscy niniejszego konkursu otrzymają jacht klasy Nautica 450 do swojej dyspozycji do końca sezonu żeglarskiego 2012.

Do konkursy są zaproszone dwuosobowe zespoły, które do 15 czerwca zgłoszą się do konkursu wysyłając e-mail na adres info@nauticaboats.pl oraz wezmą udział w regatach eliminacyjnych. Aby jednak zostać zaproszonym do regat trzeba zaprezentować swój team w dowolny multimedialny sposób. Może to być grafika, zdjęcie, film. Liczymy na kreatywność startujących w konkursie. Prezentacja powinna mówić o tym, dlaczego wasz zespół powinien wygrać konkurs. Dlaczego? Prezentacja tak jak wynik regat mają taką samą wagę przy wyłanianiu zwycięzców.

Regaty eliminacyjne odbędą się już 23 czerwca 2012 w marinie w Gdyni. Śledźcie przebieg konkursu na blogu teamu greenupsailing.blogspot.com oraz na facebooku GREEN-UP www.facebook.com/greenuppowerplus.

Więcej informacji o konkursie do uzyskania w regulaminie konkursu dostępnym na stronie teamu oraz poprzez e-mail info@nauticaboats.pl.

Regulamin konkursu.pdf
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 6 June

Ludomir Mączka uzyskuje patent kapitański.
piątek, 6 czerwca 1958
Na jachcie "Firecrest" wyruszył z Gibraltaru w samotny rejs przez Atlantyk Alain Gerbault, wcześniej bez żadnego doświadczenia żeglarskiego (do Nowego Jorku dotarł 15 września).
środa, 6 czerwca 1923