TYP: a1

Jesienna edycja Biznes Ligi Żeglarskiej zaprasza

czwartek, 4 sierpnia 2016
Informacja prasowa
Jesienna edycja Biznes Ligi Żeglarskiej odbędzie się 27 sierpnia – 8 października. Zapraszamy do udziału w rywalizacji regatowej. W tym roku partnerem jest BMW Polska.Biznes Liga Żeglarska to wyjątkowe wydarzenie skupiające w jednym miejscu świat biznesu i sportu. Biznes Liga Żeglarska to kolejny etap projektów GSC Yachting - łączy rywalizację regatową z narzędziami coraz popularniejszego marketingu sportowego. W nadchodzącym sezonie organizatorzy ponownie zaplanowali dwie edycje tego cyklu. Kolejna odsłona już pod koniec sierpnia.

Czy żeglarstwo może być dobrym sposobem na biznes? - Zdecydowanie tak – odpowiada Magdalena Czajkowska z GSC Yachting. – Są dwa aspekty. Przede wszystkim żeglarstwo może być biznesem sensu sticto, tak jak jest to w naszym przypadku. Jednak z drugiej strony może być znakomitą platformą promocyjną dla firm i branż, które nie mają nic wspólnego z żeglarstwem w znaczeniu produktu czy usługi jakie oferują. Takie jest właśnie założenie BLŻ, aby umożliwić uczestniczącym firmom nawiązywanie nowych kontaktów czy wzmacnianie relacji biznesowych, a wszystko we wspaniałej scenerii mariny, morza oraz na pokładzie nowoczesnych, sportowych jachtów Delphia 24. Adrenalina jaką przynosi rywalizacja sportowa i walka z żywiołami tylko to potęguje – podkreśla Czajkowska.

Imprezy Biznes Ligi Żeglarskiej odbywają się co dwa tygodnie i łączą ze sobą aspekty szkoleniowe, sportowe i biznesowe, ale również towarzyskie. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie BLŻ, ponieważ coraz więcej firm korzysta z takiej formy gratyfikacji pracowników czy też wzmacniania kontaktów ze swoimi kontrahentami. Pieczę sponsorską nad całością przedsięwzięcia objęła marka BMW, której barwy przybiorą wszystkie jachty organizatora Ligi.

Szczegóły projektu można znaleźć na www.gscyachting.com

Tagi: Biznes Liga Żeglarska, regaty
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 20 May

Z Jastarni do Władysławowa wyruszył zasłużony dla polskiego żeglarstwa s/y "Generał Zaruski"; po latach niszczenia w ośrodku w Jastarni zapadły decyzje i znalazły się środki na kapitalny remont jachtu.
piątek, 20 maja 2005
W Pucku zostaje wodowany ponton Arkadiusza Pawełka "Cena Strachu".
środa, 20 maja 1998
W Gdyni zakończył rejs Kpt. Henryk Jaskuła na s/y "Dar Przemyśla"; było to pierwsze polskie i trzecie w historii światowego żeglarstwa okrążenie świata bez zawijania do portów; rejs trwał 345 dni.
wtorek, 20 maja 1980
W Gdyni zmarł Karol Olgierd Borchardt, autor wielu książek marynistycznych, m.in. "Znaczy Kapitan".
wtorek, 20 maja 1986
Z zamiarem opłynięcia Islandii wypłynął z przystani JK Stoczni Gdańskiej s/y "Kismet" z Kpt. Wojciechem Orszlukiem. Żeglarze dotarli do stolicy Islandii, ale wielodniowy sztorm uniemożliwił opłynięcie wyspy dookoła. Jacht powrócił do Górek Zachodnich 22.0
czwartek, 20 maja 1965
W Valladolid umiera w zapomnieniu Krzysztof Kolumb, genueńczyk, który powszechnie uchodzi za odkrywcę Ameryki.
niedziela, 20 maja 1520