TYP: a1

Jesienna edycja Biznes Ligi Żeglarskiej zaprasza

czwartek, 4 sierpnia 2016
Informacja prasowa
Jesienna edycja Biznes Ligi Żeglarskiej odbędzie się 27 sierpnia – 8 października. Zapraszamy do udziału w rywalizacji regatowej. W tym roku partnerem jest BMW Polska.Biznes Liga Żeglarska to wyjątkowe wydarzenie skupiające w jednym miejscu świat biznesu i sportu. Biznes Liga Żeglarska to kolejny etap projektów GSC Yachting - łączy rywalizację regatową z narzędziami coraz popularniejszego marketingu sportowego. W nadchodzącym sezonie organizatorzy ponownie zaplanowali dwie edycje tego cyklu. Kolejna odsłona już pod koniec sierpnia.

Czy żeglarstwo może być dobrym sposobem na biznes? - Zdecydowanie tak – odpowiada Magdalena Czajkowska z GSC Yachting. – Są dwa aspekty. Przede wszystkim żeglarstwo może być biznesem sensu sticto, tak jak jest to w naszym przypadku. Jednak z drugiej strony może być znakomitą platformą promocyjną dla firm i branż, które nie mają nic wspólnego z żeglarstwem w znaczeniu produktu czy usługi jakie oferują. Takie jest właśnie założenie BLŻ, aby umożliwić uczestniczącym firmom nawiązywanie nowych kontaktów czy wzmacnianie relacji biznesowych, a wszystko we wspaniałej scenerii mariny, morza oraz na pokładzie nowoczesnych, sportowych jachtów Delphia 24. Adrenalina jaką przynosi rywalizacja sportowa i walka z żywiołami tylko to potęguje – podkreśla Czajkowska.

Imprezy Biznes Ligi Żeglarskiej odbywają się co dwa tygodnie i łączą ze sobą aspekty szkoleniowe, sportowe i biznesowe, ale również towarzyskie. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie BLŻ, ponieważ coraz więcej firm korzysta z takiej formy gratyfikacji pracowników czy też wzmacniania kontaktów ze swoimi kontrahentami. Pieczę sponsorską nad całością przedsięwzięcia objęła marka BMW, której barwy przybiorą wszystkie jachty organizatora Ligi.

Szczegóły projektu można znaleźć na www.gscyachting.com

Tagi: Biznes Liga Żeglarska, regaty
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 31 March

W wieku 20 lat zginęła w wypadku samochodowym Iwona Pieńkawa, córka znanego kapitana Zdzisława, uczestniczka regat Whitbread Race na s/y "Otago", autorka lirycznej relacji z rejsu pt. "Otago, Otago na zdrowie".
poniedziałek, 31 marca 1975
Kazimierz Jurkiewicz, wieloletni komendant "Daru Pomorza", oddał dowodzenie tym statkiem.
czwartek, 31 marca 1977
Aresztowanie Mariusza Zaruskiego przez władze Związku Radzieckiego.
niedziela, 31 marca 1940