TYP: a1

Henri Lloyd sponsorem jubileuszowej edycji targów WIATR i WODA

piątek, 22 lutego 2013
Informacja prasowa
Obchodząca w tym roku swój złoty jubileusz marka Henri Lloyd po raz kolejny została sponsorem, tym razem jubileuszowej, 25. edycji, Targów WIATR i WODA 2013 w Warszawie.

Na ten rok ta światowa, żeglarska marka przygotowała dużo nowości. Podczas targów zostanie przedstawiona nowa kolekcja „360 for see, for life”. Składa się ona z gamy różnorodnych produktów od kurtek ocieplonych poprzez polar, warstwę bazową i soft shell, po bagaże, a wszystko zaprojektowane tak, by sprawdzało się doskonale zarówno na wodzie jak i w codziennym użytkowaniu. Nowością będą również kolekcje sztormiaków Costal i Inshore oraz wyroby z rocznicowym logiem.

W pierwszym dniu targów na stoisku Henri Lloyd pojawią się Przyjaciele marki, osoby ze świata biznesu, kultury i sportu, by w rocznicę 50-lecia powstania uczcić dokonania jej założyciela - Henryka Strzeleckiego.

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "Wiatr i Woda" odbędą się w tym roku w dniach 28 lutego - 3 marca.

Więcej informacji o Targach: www.wiatriwoda.pl
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 30 November

Kpt. Katarzyna Mazurek została pierwszą kobietą na stanowisku dowódcy okrętu wojennego polskiej marynarki wojennej. Kpt. Mazurek została dowódcą ORP Lublin.
środa, 30 listopada 2016
Zmarł Juliusz Sieradzki (ur. 1912 r.), już w latach trzydziestych projektant małych jachtów mieczowych z ożaglowaniem 5, 10, 12 m2, na których wygrywał niemal wszystkie regaty. M. in. zaprojektował popularną Omegę.
wtorek, 30 listopada 1999