Dobry występ Polaków w Pradze

poniedziałek, 20 sierpnia 2012
Informacja prasowa
W dniach 17-19.08.2012 odbyły się zawody u naszych południowych sąsiadów. W czeskiej Pradze przeprowadzone zostały Mistrzostwa Świata w Formule Przyszłości. W zawodach tych jest sześć klas, w których w zależności od wieku zawodnicy przydzielani są do odpowiednich kategorii.

Polska wystawia swoich młodych reprezentantów w klasach:

1 klasa ( 8-9 lat)
2 klasa (10-11 lat)
3 klasa (12-13 lat)

Nasza reprezentacja drużynowo zdobyła czwarte miejsce na jedenaście startujących ekip. Złoty medal w klasie trzeciej zdobył wychowanek klub WKS ZEGRZE Jakub Komaszewski. Srebro w klasie pierwszej zawisło na szyi klubowego kolegi Antoniego Siwka. Młodym motorowodniakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.