TYP: a1

Dni otwarte Lamdo Ychts 30 czerwca / 2 Lipca- Port Neptun

poniedziałek, 19 czerwca 2023

Lamdo Yachts, znany producent ekskluzywnych jachtów, ma zaszczyt zaprosić Państwa na swoje dni otwarte, które odbędą się w malowniczym Porcie Neptun- Giżycko w dniach 30 czerwca- 02 lipca. Ta wyjątkowa okazja pozwoli bliżej poznać ich luksusowe jachty oraz zapewni możliwość zwiedzenia modelu LY30+ na żywo. Wszystko to w godzinach od 10:00 do 17:00, w sobotę i niedzielę godz 10-12.

Podczas tych wyjątkowych dni otwartych, Lamdo Yachts z dumą zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie jachtów typu Trawler.

Odzwierciedlając perfekcję w designie i innowacyjne rozwiązania techniczne, jachty Lamdo są symbolem luksusu i prestiżu. To doskonała okazja dla miłośników wodnych przygód i estetyki, aby zanurzyć się w świat niezrównanej elegancji, poczucia wolności i przestrzeni.

Na miejscu będzie obecny zespół ekspertów, który z pasją opowie o każdym szczególe technicznym i unikalnych opcjach dostępnych przy konfiguracji jachtu. Będą oni także gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz przedstawić możliwości personalizacji, które pozwolą spełnić najwyższe oczekiwania klientów. W piątkowy wieczór, oglądanie jachtów umili koncert smyczkowy.

Nie zapomnijcie odwiedzić stanowiska Lamdo Yachts w Porcie Neptun, gdzie można będzie podziwiać te piękne jachty. Spotkacie tam zespół, który z radością podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. To także doskonała okazja, aby uczestniczyć w pływaniu testowo-relaksacyjnym. Możecie już dziś zapisać się na pływanie testowe i doświadczyć luksusu oraz komfortu, jaki oferuje model LY30+.

Dni otwarte Lamdo Yachts w Porcie Neptun są wyjątkowym wydarzeniem, którego nie można przegapić! To idealna okazja, aby przetestować i przekonać się że Lamdo Yachts to doskonały wybór. Niezależnie od tego, czy jesteście entuzjastami morskich podróży, czy szukacie eleganckiego i wyrafinowanego sposobu spędzenia czasu na wodzie, jachty Lamdo są gotowe spełnić Wasze marzenia.

Ekipa Lamdo Yachts serdecznie zaprasza do Portu Neptun na dni otwarte Lamdo Yachts.

Szczegóły www.lamdoyachts.com

 

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 24 May

W Southampton zakończyła się 7 edycja Whitbread Race; zwycięża "Ef Language".
niedziela, 24 maja 1998
Urodził się Zygmunt Choreń, kapitan jachtowy, regatowiec morski, uczestnik rejsu na "Otago" w regatach Whitbread Race i przede wszystkim projektant żaglowców; m.in. zaprojektował żaglowce "Pogoria", "Iskra", "Dar Młodzieży", "Kaliakra", "Oceania", "Gwarek
sobota, 24 maja 1941