Co czeka nas na XVIII Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2016 w Łodzi

wtorek, 20 września 2016
Monika Frenkiel
Rozmawiamy z Grzegorzem Wiśniewskim, wiceprezesem firmy Interservis

Targi Boatshow 2016


- Myślą przewodnią tegorocznych Targów będzie…

Co roku obok pełnej oferty targowej staramy się kierować do żeglarzy odwiedzających targi propozycje uczestnictwa w otwartych spotkaniach tematycznych, warsztatach i licznych prezentacjach. Zależy nam na podejmowaniu tematów ważnych dla rozwoju żeglarstwa, a tym samym dla polskiego przemysłu jachtowego. W tym roku chcemy więcej czasu poświęcić turystycznemu żeglarstwu morskiemu, które jest równie przyjemne jak śródlądowe. I do żeglarzy śródlądowych kierujemy cykl spotkań pod hasłem „Z jezior na morze”. Niech każdy wybierze swój czas i miejsce próby. Nasi eksperci opowiedzą jak przygotować się do pierwszego rejsu morskiego w zależności od wybranego akwenu. Jak zorganizować rejs i na co zwracać uwagę przed podpisaniem umowy na czarter. Dopełnieniem tematu będą prezentacje Adriatyku od wybrzeży Chorwacji oraz Bałtyku od strony polskiego wybrzeża.

- To nie jedyny temat Boatshow 2016

Targi w Łodzi są miejscem chętnie odwiedzanym przez przedstawicieli branży jachtowej, dla której przygotowaliśmy spotkanie pod hasłem „Polski Rynek Żeglarski – Perspektywy Rozwoju” – temat realizowany na podstawie raportu z badań żeglujących Polaków. Dla indywidualnych odbiorców firmy z odzieżą żeglarską przygotowały specjalną ofertę. Można mieć nadzieję na dobre zakupy w posezonowych cenach.

- Ale Targi Boatshow to nie tylko stoiska wystawiennicze…

Staramy się, żeby w programie znalazły się też inne akcenty. Dlatego jak zwykle nie zabraknie warsztatów meteorologicznych czy nawigacyjnych , które zawsze cieszą się dużym powodzeniem. Będą konkursy z nagrodami, prezentacje, tawerna z szantami oraz żeglarski klimat. Będzie co oglądać, kupować i w czym uczestniczyć. Każdy, kto żegluje czy uprawia sporty motorowodne znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy do Łodzi w dniach 11 – 13 listopada 2016

 Hotel Tobaco

Tym, którzy wybierają się na XVIII Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2016 w Łodzi Tawerna Skipperów rekomenduje Hotel Tobaco, który dla naszych Czytelników przygotował ofertę specjalną:

Pokój jednoosobowy ze śniadaniem: 149 zł

Pokój dwuosobowy ze śniadaniem: 189 zł

Powyższa oferta aktywna jest na hasło BOATSHOW do 15.10.2016, przy rezerwacjach gwarantowanych i bezpośrednich w Hotelu, telefon +48 42 207 07 07 i adres mailowy: rezerwacje@hoteltobaco.plHotel Tobaco
Tagi: targi, Boatshow, Chorwacja, Adriatyk, Bałtyk
TYP: a3
0 0
Komentarze