TYP: a1

Znamy już termin Targów Sportów Wodnych - Olsztyn Water Expo 2016

wtorek, 17 maja 2016
Informacja prasowa - Joanna Szumowska
Olsztyn zaprasza miłośników żeglarstwa. W stolicy Warmii i Mazur odbędą się ogólnopolskie Targi Sportów Wodnych Olsztyn Water Expo. Będzie to druga edycja tego wydarzenia.

W dniach 24-26 czerwca 2016 roku na plaży Słoneczna Polana w Olsztynie odbędzie się wyjątkowa impreza – Targi Sportów Wodnych Olsztyn Water Expo 2016. Wydarzenie to skierowane jest dla wszystkich miłośników sportów wodnych. W tym roku na wodach jeziora Ukiel swoją ofertę zaprezentuje ponad 60 wystawców z całego kraju.

Wszyscy pasjonaci żeglarstwa a także pozostałych sportów wodnych będą mogli spotkać się z producentami łodzi, jachtów, skuterów, kajaków i innych jednostek pływających. Oprócz sprzętu pływającego wystawcy zaprezentują także szeroką gamę akcesoriów od kapoków po sprzęt nurkowy.

Tegoroczna edycja Olsztyn Water Expo odzie się na nowo powstałej przystani, która pomieści ponad 70 jednostek pływających. Dzięki takiemu rozwiązaniu odwiedzający Targi będą mogli podziwiać łodzie i jachty na wodzie a nawet przepłynąć się niektórymi z nich.

„Zeszłoroczna, pierwsza edycja Targów okazała się bardzo udana. Na targach gościliśmy ponad 70 firm z całej Polski prezentujących swoje produkty, począwszy od małych jednostek pływających po duże jachty morskie.” – mówi Adrian Kwiatkowski, Prezes Zarządu GEKO PROJEKT, Organizatora Targów. – „Była to również świetna okazja do zawarcia wielu transakcji handlowych” – dodaje.

Targom będą towarzyszyć różne atrakcje i imprezy dodatkowe. Wstęp dla odwiedzających wydarzenie będzie bezpłatny.


Więcej szczegółów o targach: www.olsztynwaterexpo.pl
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 February

W czasie pełnienia obowiązków służbowych zmarł Adrzej Benesz, od 1973 r. prezes PZŻ.
czwartek, 26 lutego 1976
S/y "Euros" z Kpt. Aleksandrem Kaszowskim okrążył Przylądek Horn jako drugi, po "Polonezie" polski jacht.
poniedziałek, 26 lutego 1973