Żeglarski ekwipunek na bezpiecznej smyczy

wtorek, 15 lipca 2014
Redakcja | artykuł sponsorowany
Każdy, kto odnotował upadek swojego drogiego sprzętu (szczególnie upadek zakończony kąpielą za burtą), ten doceni retraktor T-REIGN. Przyjrzeliśmy się bliżej temu przydatnemu gadżetowi.Retraktor firmy T-REIGN udostępnił nam internetowy sklep tierone.pl.

Retraktor to automatycznie zwijana, specjalistyczna smycz, która chroni przed upadkiem lub zgubieniem ważniejszego wyposażenia, np. odbiornika GPS, aparatu fotograficznego, telefonu czy krótkofalówki. Popularne retraktory T-REIGN produkowane są w USA od roku 1948. Charakteryzują się niezwykle mocną konstrukcją i bezpiecznym zapięciem. Możemy być pewni, że żeglując nasz sprzęt pozostanie blisko nas.W retraktorach T-REIGN zastosowano bardzo wytrzymałą linkę kevlarową. Obudowana natomiast zrobiona jest z solidnego poliwęglanu. W konstrukcji zastosowany został sprawny mechanizm zwijający, który jest wyjątkowo cichy. Urządzenie jest odporne na działanie skrajnych temperatur, wody i błota.

Opisywany przez nas retraktor jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia drogiego sprzętu na pokładzie i nie tylko. Właściwości prezentowanego retraktora sprawdzą się nie tylko wśród żeglarzy, ale również podczas górskich wędrówek, na stoku narciarskim czy na rowerowej przejażdżce.Retraktor T-REIGN dostępny jest w trzech rozmiarach (S/M/L). W ofercie tierone.pl dostępne są również retraktory w zestawie z etui na sprzęt.Retraktory występują z różnymi końcówkami po stronie zwijarki (rzep, karabińczyk, wsuwana spinka) oraz w różnych kolorach. Dostępne są także zestawy końcówek do retraktorów - po stronie linki.Wymiary: rozmiar S - 52x37x15mm, rozmiar M - 63x45x15mm, rozmiar L - 65x54x15mm
Waga: rozmiar S - 32 g, rozmiar M - 60 g, rozmiar L - 75 g
Długość linki: rozmiar S - 53 cm, rozmiar M - 91,5 cm, rozmiar L - 122 cm
Cena retraktorów: rozmiar S - 59 zł, rozmiar M - 69 zł, rozmiar L - 89 zł

Film z prezentacją możliwości retraktorów dostępny jest tutaj.

Produkty T-REIGN dostępne są w internetowym sklepie Tier One - www.tierone.pl

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 31 March

W wieku 20 lat zginęła w wypadku samochodowym Iwona Pieńkawa, córka znanego kapitana Zdzisława, uczestniczka regat Whitbread Race na s/y "Otago", autorka lirycznej relacji z rejsu pt. "Otago, Otago na zdrowie".
poniedziałek, 31 marca 1975
Kazimierz Jurkiewicz, wieloletni komendant "Daru Pomorza", oddał dowodzenie tym statkiem.
czwartek, 31 marca 1977
Aresztowanie Mariusza Zaruskiego przez władze Związku Radzieckiego.
niedziela, 31 marca 1940