Twój Port, Twój Dom - Apartamenty nad Zatoką

wtorek, 21 lipca 2015
Artykuł sponsorowany
Wypoczynek nad morzem podczas weekendu, a może pobyt na stałe? Z progu apartamentu do plaży kilka metrów - przedstawiamy Państwu inwestycję Apartamenty nad Zatoką, które położone są w zacisznych zakątkach Pucka, teren ten dawniej nazywano Zatoką Śpiewających Traw.



Za oknami mieszkań rozpościera się widok na wodę, a ścieżka rowerowa obok inwestycji prowadzi z Helu, aż do Gdyni. Ta lokalizacja jest wprost idealna dla żeglarzy i windsurferów.

Apartamenty cechuje nowoczesna architektura. Dużo przeszklonych powierzchni oraz drewniana elewacja doskonale wpisują się w klimat nadmorskiej okolicy. Budynek mieści 40 mieszkań z balkonami lub tarasami. Na drugim, najwyższym piętrze znajdują się apartamenty z antresolami, natomiast do mieszkań na parterze przynależą ogródki. W ofercie posiadamy szeroką gamę metraży apartamentów - od 27m² do 68m².



Dla wygody mieszkańców obiekt posiada podziemną halę garażową, z której na wyższe piętra można dostać się windą. Mieszkania są już gotowe do odbioru.

Poniżej nasz pomysł na aranżację Apartamentu nad Zatoką.




Apartamenty nad Zatoką położone są 30 metrów od brzegu morza, a jednocześnie 10 minut pieszo od centrum miasta. Lokalizacja ta pozwala również na czerpanie zysków z wynajmu. Proponujemy wykonanie trzech kroków: pierwszy to zakup apartamentu, drugi to wynajęcie go turystom, szczególnie w okresie letnim, którzy licznie odwiedzają nadmorskie okolice, a trzeci ostatni to czerpanie potencjalnych zysków z wynajmu, nawet do 7% w skali roku. Inwestycja wolnych środków w nieruchomości to w tej chwili jedno z bardziej rentownych rozwiązań.

 

Apartamenty nad Zatoką to idealne miejsce dla osób lubiących aktywnie spędzać czas wolny oraz doskonała lokalizacja dla miłośników sportów wodnych. Zatoka Pucka to jeden z najlepszych akwenów wodnych w środkowo-wschodniej Europie, o czym świadczą organizowane tu Mistrzostwa Europy i Świata w różnego rodzaju klasach żeglarskich i windsurfingowych.



Więcej informacji o inwestycji, znajdą Państwo na stronie: www.apartamentynadzatoka.pl


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 April

Kapitan Ludomir Mączka otrzymuje w Krakowie Nagrodę Superkolosa za całokształt dokonań w żeglarstwie.
niedziela, 21 kwietnia 2002