TYP: a1

Pierwszy jacht z linii Sunreef Supreme 68 przekazany właścicielom

czwartek, 14 kwietnia 2016
Informacja prasowa
W trakcie tegorocznej edycji Singapore Yacht Show stocznia Sunreef Yachts zaprezentowała jacht z serii Sunreef Supreme 68 o nazwie Eagle Wings. To pierwszy zwodowany katamaran z tej rewolucyjnej linii.


Fot. Sunfreef Yachts

Eagle Wings, to imponujący 68-stopowy jacht żaglowy o powierzchni użytkowej bliskiej 300 m2. Został on oficjalnie oddany w ręce właścicieli ostatniego dnia targów w ramach uroczystej ceremonii. Po spektakularnej piątkowej premierze, klienci mogli celebrować tę wyjątkową chwilę w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Podczas targów Singapore Yacht Show Sunreef Supreme 68 skupił na sobie uwagę nie tylko potencjalnych klientów, ale także przedstawicieli mediów, którzy mieli możliwość jako pierwsi odkryć tę nowa linię jachtów podczas konferencji prasowej poprzedzającej wydarzenie.

Architektura jachtów Sunreef Supreme na nowo definiuje sposób, w jaki do tej pory projektowano wielokadłubowce. Nowy, bezkompromisowy koncept nadbudowy pozwolił na zrównanie poziomów salonu i pokładu głównego. W rezultacie, Sunreef Supreme uzyskał rozległy, przeszklony na całą wysokość salon – harmonijną, otwartą powierzchnię łączącą się bezpośrednio z kokpitem i dającą dostęp do pokładu poprzez rozsuwane drzwi po obu stronach jachtu. Zewnętrzna i wewnętrzna przestrzeń łodzi łączą się w jedną panoramiczną platformę, stworzoną do wypoczynku i cieszenia się czasem na wodach całego świata. Wszystkie jednostki z linii Sunreef Supreme zostaną wyposażone w garaż rufowy, który pomieści zarówno pontony, jet ski jak również sprzęt do nurkowania i żagle. Drzwi garażu, po otwarciu, zrównują się z tylnymi platformami jachtu tworząc tym samym dodatkową przestrzeń wypoczynkową. Jachty Sunreef Supreme będzie można w pełni spersonalizować pod względem rozkładu kabin i ich wykończenia.

Sunreef Yachts
Fot. Sunreef Yachts


Jako że regionalny popyt na duże, luksusowe łodzie wielokadłubowe stale rośnie, firma Sunreef Yachts podpisała umowę przedstawicielską na Singapur z agencją Yachting Lifestyle Pte Ltd.– wkrótce po sfinalizowaniu kontraktu na jednostkę Eagle Wings.

Dotychczas stocznia Sunreef Yachts podpisała 5 kontraktów na sprzedaż Sunreef Supreme 68 (3 jednostki żaglowe i 2 modele motorowe). W kolejnych miesiącach zostaną zaprezentowane również inne rozmiarowo koncepty z serii Supreme.
Tagi: Sunreef Yachts, Supreme 68, jacht, targi
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 September

W Southamton wystartowała kolejna (ósma) edycja załogowych regat dookoła świata, tym razem pod nazwą The Volvo Ocean Race Round the World.
niedziela, 23 września 2001
W Łebie zakończył okołoziemski rejs Kapitan Krzysztof Baranowski na s/y "Lady B" (ex "Wojewoda Pomorski"); Kapitan Krzysztof Baranowski stał się tym samym pierwszym Polakiem, który dwukrotnie samotnie okrążył kulę ziemską pod żaglami.
sobota, 23 września 2000
Odbył się chrzest "Daru Przemyśla", na którym Henryk Jaskuła opłynął kulę ziemską w rejsie non stop.
czwartek, 23 września 1976
W Olsztynie powołano do życia oddział Yacht Klubu Polski.
poniedziałek, 23 września 1946
Sejm uchwalił ustawę o budowie portu w Gdyni.
sobota, 23 września 1922