TYP: a1

Nowe trasy Ryanair

czwartek, 18 sierpnia 2016
Informacja prasowa
Linia lotnicza Ryanair poinformowała o uruchomieniu dwóch nowych połączeń z Krakowa. Nowe loty będą wykonywane do Wenecji (Treviso) oraz Pescary (oba dwa razy tygodniowo). Obie trasy są pierwszymi nowościami w rozkładzie lotów na lato 2017 z Krakowa. Pełen rozkład lotów z Krakowa zostanie ogłoszony wkrótce.

Ryanair
Fot. Ryanair


Ryanair z przyjemnością ogłasza 2 nowe trasy z Krakowa na lato 2017. Oba połączenie będą wykonywane 2 razy w tygodniu od marca, a pełny rozkład lotów na lato 2017 zostanie ogłoszony wkrótce. Z okazji uruchomienia dwóch nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Krakowa do Wenecji (Treviso) już od 89 zł oraz do Pescary od 129 zł na podróż w kwietniu i maju. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 22 sierpnia do północy. - powiedziała Olga Pawlonka Sales & Marketing Manager CEE w Ryanair.

W tegorocznym sezonie letnim Ryanair oferuje 33 połączenia z krakowskiego lotniska. Cieszy nas rozwój oferty bazowego przewoźnika także w roku następnym. Nowe połączenia do Treviso i Pescary, będące efektem współpracy portu i przewoźnika, są dowodem na wysoki potencjał i popularność włoskich kierunków z Kraków Airport" - dodał Radosław Włoszek, p.o. prezesa Zarządu Kraków Airport.
Tagi: samoloty, Ryanair, Treviso, Wenecja, Pescara
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 28 March

Zmarł Mieczysław Pluciński, jeden z polskich konstruktorów jachtowych; najsłynniejszą z jego konstrukcji był jacht typu P-7.
poniedziałek, 28 marca 1983
Start z Las Palmas do rejsu dookoła świata Krystyny Chojnowskiej-Liskiewicz na s/y "Mazurek".
niedziela, 28 marca 1976
Urodził się Zbigniew Puchalski, sławny ze swych rejsów na s/y "Miranda" w regatach OSTAR 72 i rejsu dookoła świata.
wtorek, 28 marca 1933