TYP: a1

Najlepszy kompas po mazurskich jeziorach - aplikacja NaviApp Mazury

środa, 19 czerwca 2013
Informacja prasowa
WinnicoApp udostępniło w tym miesiącu kolejny produkt – NaviApp Mazury. Jest to prosta aplikacja, która umożliwia sprawną nawigację po mazurskich wodach. Za pomocą smartfona można dokładnie wyznaczyć trasę żeglowania, szybko odnaleźć aktualne położenie i punkt docelowy. Czytelne i bardzo precyzyjne mapy zawierają wszelkie potrzebne informacje by bezpiecznie dotrzeć do wyznaczonego miejsca.

NaviApp Mazury to pierwsza na polskim rynku tego typu aplikacja, która pozwala na bezpieczną i sprawdzoną nawigację po Krainie Wielkich Jezior. Dzięki niej można precyzyjnie wyznaczać trasy, którymi zamierzamy płynąć, na bieżąco sprawdzać odległości oraz współrzędne obranego kursu, głębokość, mielizny, kamienie i wiele innych istotnych informacji. Aplikacja została stworzona by ułatwić żeglugę zarówno wytrawnym żeglarzom, jak i amatorom mazurskich przygód.

Naszą aplikację NaviApp Mazury stworzyliśmy z pasją. W naszym teamie pracuje wielu pasjonatów mazurskiego żeglowania, dlatego tworząc ją, mogliśmy posłużyć się własnym doświadczeniem. Zależało nam by stworzyć coś bardzo praktycznego, przejrzystego i funkcjonalnego, a jednocześnie zadbać o wszelkie szczegóły techniczne oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Tradycyjny kompas można spokojnie zastąpić niezawodną aplikacją NaviApp Mazury – mówi Tomasz Wrzesiński, właściciel WinnicoApp.

Oprócz podstawowych funkcji, aplikacja zawiera również dodatkowe elementy, jakim jest chociażby przycisk znajdujący się w bocznym menu – WEZWIJ POMOC. W razie nagłej i niebezpiecznej sytuacji pozwala on na szybkie skontaktowanie się z jednostką WOPR. NaviApp Mazury z pewnością spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo żeglowania, przy wykorzystaniu nowoczesnych, lecz bardzo prostych w obsłudze rozwiązań technologicznych. Nie trzeba mieć dodatkowego sprzętu GPS – wystarczy jedna mobilna aplikacja, która zawiera w sobie wszystko to co najważniejsze, a wszystko zostało stworzone by móc oddać się spokojnej mazurskiej żegludze.

Aplikacja NaviApp Mazury dostępna jest na platformie Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.naviapp.mazury


Aplikacja działa pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3.

WinnicoApp zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych na smartfony i tablety zarówno w systemie iOS, jak i Android. Stosuje najnowocześniejsze i niespotykane rozwiązania, które - w dzisiejszych czasach - są gwarantem sukcesu na rynku aplikacji mobilnych. WinnicoApp ma na swoim koncie już kilka znaczących projektów, w tym m.in. elektroniczną platformę usług administracji publicznej ePUAP. W najbliższym czasie na rynek trafi także pierwsza gra produkcji WinnicoApp – SNOT.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 24 May

W Southampton zakończyła się 7 edycja Whitbread Race; zwycięża "Ef Language".
niedziela, 24 maja 1998
Urodził się Zygmunt Choreń, kapitan jachtowy, regatowiec morski, uczestnik rejsu na "Otago" w regatach Whitbread Race i przede wszystkim projektant żaglowców; m.in. zaprojektował żaglowce "Pogoria", "Iskra", "Dar Młodzieży", "Kaliakra", "Oceania", "Gwarek
sobota, 24 maja 1941