TYP: a1

Amerykańska marynarka wojenna sfilmowała UFO

poniedziałek, 17 maja 2021
Z mediów

Ciekawy materiał filmowy zrobiony z pokładu USS Omaha trafił właśnie do sieci. Widać na nim niezidentyfikowany obiekt latający.

 

 

Niezydentyfikowany obiekt przez około godzinę leciał obok USS Omaha po czym zanurzył się w wodzie, znikając z radarów i sonarów okrętu. Na miejscu nie udało się znaleźć szczątków żadnego pojazdu.

 

Okazuje się, że materiały przedstawiające rozmaite Niezydentyfikowane Obiekty Latające czyli po prostu UFO zalegają archiwa Pentagonu. Podobno można obserwować wzmożoną aktywność UFO w ostatnich tygodniach, o czym pisze niejaki Jeremy Corbell, który udostępnia wojskowe materiały na swoim profilu twitterowym.

Tagi: UFO
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 14 July

W Gdyni odbył się pierwszy w historii zlot Polonii Żeglarskiej znany pod nazwą World Polonia Sailing Jamboree Poland 1991. Na zlot przybyło 26 jachtów polonijnych z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Danii, Finlandii. Flotyllę jachtów polon
niedziela, 14 lipca 1991
"Dar Młodzieży" pod dowództwem Kpt. Marka Szymońskiego przekroczył jako pierwszy żeglowiec klasy A linię mety w wyścigu z Antwerpii do Alesund w ramach regat Cutty Sark Tall Ships' Races.
sobota, 14 lipca 2001