TYP: a1

Sunreef Yachts wzmacnia swoją pozycję na Bliskim Wschodzie

czwartek, 21 sierpnia 2014
Informacja prasowa
Widząc rosnące zainteresowanie jednostkami marki Sunreef Yachts na Bliskim Wschodzie, w ramach kolejnego etapu rozwoju w rejonie państw Rady Współpracy Zatoki Perskiej (GCC), firma ogłosiła swoją ekspansję w Bahrajnie.

Sunreef Yachts

Po 3 miesięcznej obecności katamaranu 70 Sunreef Power DAMRAK II na Bliskim Wschodzie, stocznia postanowiła otworzyć w 2013 roku pierwsze biuro w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), co okazało się kluczowym krokiem w szerzeniu świadomości o marce i produktach Sunreef Yachts w tym zakątku świata. Na początku 2014 roku firma zaprezentowała swoje najbardziej luksusowe modele katamaranów, w tym 90 Sunreef Power i Sunreef 165 ULTIMATE, na Kuwait Yacht Show oraz Dubai International Boat Show. Ponadto w marcu 2014 roku stocznia zorganizowała serię ekskluzywnych wydarzeń w 4 miejscach na terenie Zatoki Perskiej, podczas których przedstawiono futurystyczną koncepcję 210 Power Trimaran.

„Królestwo Dwóch Mórz”, otoczone krystalicznymi wodami Zatoki Perskiej wydaje się być idealnym miejscem do sprzedaży jachtów Sunreef. Wizją firmy jest wypełnienie luki na rynku jachtów regionu GCC bardzo unikalnymi i luksusowymi katamaranami, które oferują znacznie więcej walorów niż typowe jednokadłubowce – idealną stabilność, luksusowe wykończenie na miarę, dużą przestrzeń na pokładzie, wysokie osiągi żeglugi oraz niskie zużycie paliwa.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 15 June

W Sztokholmie otwarto Muzeum Okrętu "Vasa".
piątek, 15 czerwca 1990
Alfred Johnson, rybak nowofunlandzki na swojej dory o długości 5 m o nazwie "Centennial" wyruszył z Gloucester w pierwszy samotny rejs przez Atlantyk; dotarł do Liverpoolu 17 sierpnia tego roku.
czwartek, 15 czerwca 1876