TYP: a1

Stena Line po raz kolejny ogłoszona najlepszym przewoźnikiem

poniedziałek, 31 października 2016
Z mediów
Stena Line po raz 24. już została ogłoszona najlepszą firmą promową. To nagroda za jakość usług świadczonych na Morzu Irlandzkim.


Stena Line to jeden z czołowych europejskich przewoźników promowych. Nagrodę wręczono armatorowi podczas dorocznej gali Northern Ireland Travel and Tourism Awards. Nagrody te, przyznawane w 30 kategoriach ustanowiono 25 lat temu i jak widać, szwedzki przewoźnik nie ma konkurencji jeżeli chodzi o kategorię przewozów promowych.

„Jesteśmy absolutnie podekscytowani, zdobywając tę upragnioną nagrodę, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że to wyróżnienie zostało przyznane przez innych przedstawicieli reprezentujących branżę turystyczną” - wyjaśniła Orla Noonan ze Stena Line. „Mamy w Stena Line wspaniały, ciężko pracujący zespół, a ta nagroda to uznanie naszego zaangażowania w kwestie dotyczące jakości podróży promem na wszystkich naszych trasach, podobnie jak i naszego oddania wszystkim naszym klientom”.

Stena Line jest największym podmiotem oferującym przewozy promowe na Morzu Irlandzkim. Wśród obsługiwanych linii znajdują się m.in.: Belfast-Cairnryan, Belfast-Liverpool, Dublin-Holyhead, czy Rosslare-Fishguard.

Tagi: Stena Line, prom, przewoźnik, nagroda
TYP: a3
0 0
Komentarze