TYP: a1

Projekt Wodne Pasje

wtorek, 17 marca 2015
Informacja prasowa
Licealiści z gminy Kosakowo chcą uczyć dzieci i młodzież ze swojej gminy, powiatu puckiego, wejherowskiego i Gdyni żeglowania. Za darmo! Mają wiedzę, pasję, energię, zapał. Brakuje im tylko narzędzia do realizacji pomysłu.Grupa licealistów ruszyła z kampanią crowdfoundingową na portalu Polakpotrafi.pl. Każdy może ich wspomóc, wspierając ideę nawet drobnym datkiem. Cel chłopaków z Kosakowa to zebranie minimum 4200 zł na zakup łodzi odkrytopokładowej klasy Puck, na której będą prowadzić szkolenia z edukacji żeglarskiej, również dla osób niepełnosprawnych.

"Żeglarstwo nie jest tanim sportem, często rodzice nie mają wystarczających środków, aby wysłać dzieci na zajęcia żeglarskie. Chcieliśmy to zmienić, dlatego 6 lat temu postanowiliśmy zorganizować darmowe zajęcia dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia dwa razy w tygodniu podczas wakacji. Nasz pomysł został przyjęty z dużym entuzjazmem, a dzieci przybywało z roku na rok" - informują licealiści z Kosakowa. "Każda złotówka jest dla nas na wagę złota i przybliża nas do spełnienia marzeń, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji i wsparcia naszego projektu" - dodają.

Błażej, Bartek, Wojtek oraz Nikodem zapraszają do wsparcia ich projektu.
Szczegóły na stronie: http://polakpotrafi.pl/projekt/wodne-pasjeTagi: wodne, pasje, kosakowo
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 18 September

Urodził się Czesław Gogołkiewicz, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, kierownik biura projektowego stoczni im. Teligi, projektant "Spaniela", "Nike", "Raczyński II". Zginął na morzu.
niedziela, 18 września 1938