TYP: a1

Nowy system do rezerwacji barek w Polsce - www.houseboatnavigator.com

piątek, 15 czerwca 2012
Informacja prasowa
Nie potrzeba żadnych uprawnień i umiejętności – wystarczy jedynie miłość do wody, słońca i wędrówki. To właśnie zapewniają świetnie wyposażone, wygodne, łatwe w prowadzeniu i bezpieczne barki. To sposób na wymarzony wodniacki wypoczynek całej rodziny.

Do tej pory taki sposób wędrowania wodnymi szlakami oferowały głównie Francja i Niemcy. Teraz dzięki inicjatywie firmy Charter Navigator, która te zagraniczne kierunki oferowała, można takie wakacje spędzić także w Polsce. Otóż powstał system rezerwacji barek na obszarze całego kraju. Wystarczy wejść na stronę www.houseboatnavigator.com, aby zapoznać się z aktualną ofertą. Barki to przede wszystkim bezpieczny sposób żeglowania. Powolne – to w tym wypadku zaleta, a nie wada – wyposażone w odbijacze i gumowe bandy nie spowodują uszkodzeń przy dobijaniu do brzegu, ani w wypadku kolizji, są łatwe w obsłudze i zapewniają komfort bytowania. Ich oferta jest bogata, od niewielkich i stosunkowo tanich, ale mimo to komfortowych, po większe, na których może podróżować większa ilość osób. Wszystkie są wyposażone w toalety i kambuz. Gdzie można nimi pływać? Otóż przede wszystkim na Mazurach, ale nie tylko. Ofertę barek znajdziemy także w województwie kujawsko-pomorskim, Małopolsce, w Świnoujściu i województwie zachodniopomorskim. Zatem czarterujmy barki – to prawdziwie atrakcyjny pomysł na wakacje! Zapraszamy na www.houseboatnavigator.com.

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 8 March

W Breście kończy się rejs "Sport Elec" z nowym rekordem żeglugi dookoła świata - 71 dni, 14 godzin, 22 minuty, 8 sekund.
sobota, 8 marca 1997
Opłynęła przylądek Horn s/y "Gedania" pod dowództwem Kapitana Dariusza Boguckiego.
poniedziałek, 8 marca 1976
Dyrektor Państwowego Urzędu Wychowania Fizycznego i Przysposobienia Wojskowego zatwierdził opracowany i wydany przez PZŻ regulamin stopni żeglarskich jako obowiązujący w organizacjach zrzeszonych w PZŻ; regulamin przewidywał możliwość nadawania 5 stopni ż
wtorek, 8 marca 1938