TYP: a1

Nowy system do rezerwacji barek w Polsce - www.houseboatnavigator.com

piątek, 15 czerwca 2012
Informacja prasowa
Nie potrzeba żadnych uprawnień i umiejętności – wystarczy jedynie miłość do wody, słońca i wędrówki. To właśnie zapewniają świetnie wyposażone, wygodne, łatwe w prowadzeniu i bezpieczne barki. To sposób na wymarzony wodniacki wypoczynek całej rodziny.

Do tej pory taki sposób wędrowania wodnymi szlakami oferowały głównie Francja i Niemcy. Teraz dzięki inicjatywie firmy Charter Navigator, która te zagraniczne kierunki oferowała, można takie wakacje spędzić także w Polsce. Otóż powstał system rezerwacji barek na obszarze całego kraju. Wystarczy wejść na stronę www.houseboatnavigator.com, aby zapoznać się z aktualną ofertą. Barki to przede wszystkim bezpieczny sposób żeglowania. Powolne – to w tym wypadku zaleta, a nie wada – wyposażone w odbijacze i gumowe bandy nie spowodują uszkodzeń przy dobijaniu do brzegu, ani w wypadku kolizji, są łatwe w obsłudze i zapewniają komfort bytowania. Ich oferta jest bogata, od niewielkich i stosunkowo tanich, ale mimo to komfortowych, po większe, na których może podróżować większa ilość osób. Wszystkie są wyposażone w toalety i kambuz. Gdzie można nimi pływać? Otóż przede wszystkim na Mazurach, ale nie tylko. Ofertę barek znajdziemy także w województwie kujawsko-pomorskim, Małopolsce, w Świnoujściu i województwie zachodniopomorskim. Zatem czarterujmy barki – to prawdziwie atrakcyjny pomysł na wakacje! Zapraszamy na www.houseboatnavigator.com.

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 20 June

Joanna Pajkowska zwycięzczynią TWO - STAR
wtorek, 20 czerwca 2017
We Fryburgu w Szwajcarii zmarł Bronisław Miazgowski - instruktor żeglarstwa i wychowania morskiego w Zarządzie Głównym dawnej Ligi Morskiej i Kolonialnej, pisarz-marynista, założyciel Klubu Marynistów, inicjator i założyciel Międzynarodowego Instytutu Kul
sobota, 20 czerwca 1981
Starosta koszaliński, na terenie przystani Klubu Tramp, wręczył pierwsze książeczki żeglarskie grupie miejscowych żeglarzy. Data ta została uznana za początek istnienia Klubu Morskiego Tramp w Koszalinie.
niedziela, 20 czerwca 1948
Urodził się w Kamyszynie nad Wołgą Witold Bublewski, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, działacz harcerski i Ligi Morskiej.
poniedziałek, 20 czerwca 1904
Yacht Klub Polski organizuje pierwsze morskie regaty na trasie Gdynia-Roenne; na starcie stanęło 9 jachtów; w regatach zwyciężył s/y "Witeź" z Kpt. Michałem Laudańskim.
wtorek, 20 czerwca 1933