TYP: a1

Poczuj pełnię życia dzięki kolekcji Helly Hansen

wtorek, 16 maja 2017
Informacja prasowa

Żadna inna marka nie specjalizuje się w odzieży żeglarskiej tak jak Helly Hansen. Kolekcja wiosenna i letnia zaadresowana jest zarówno dla entuzjastów dalekich rejsów po oceanach, jak i amatorów przybrzeżnych wycieczek i regat.

Dla tych, którzy kochają przemierzać przybrzeżne trasy żeglarskie, Helly Hansen wprowadziło linię HP Foil dla kobiet i mężczyzn. Kiedy żywioły stają się nieco bardziej łaskawe, ochronę zapewni bluza HP Foil Smock Top oraz  kurtka HP Foil Jacket wykonana z trójwarstwowego laminatu w technologii Helly Tech Professional. Ochroni Cię ona w wietrzne i deszczowe dni gdyż minimalne parametry wodoszczelności to 20.000 mm słupa wody. Oba produkty mają w pełni uszczelnione szwy, a wewnętrzny laminat jest szczotkowany dzięki czemu cała kurtka jest miękka i zapewni komfort oraz swobodę ruchów. 

W każdym elemencie odzieży Helly Hansen odnajdziesz zaangażowanie specjalistów, którzy projektują i zapewniają najbardziej wytrzymałe i godne zaufania ubrania.

 

Kurtka HP Foil Jacket

 

 

HP Foil Jacket została stworzona z myślą o szybkości i intensywnej aktywności na wodzie. To lekka, techniczna kurtka stworzona z trójwarstwowej tkaniny Helly Tech® Professional z przyjemniejszą i bardziej miękką podszewką, która w kontakcie ze skórą daje uczucie komfortu. Kurtka została skrojona w taki sposób, by nie ograniczała ruchów, a jej dodatkowym atutem jest podwyższony kołnierz.  HP Foil Jacket jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników przybrzeżnej żeglugi, szukających lekkiej kurtki technicznej.

 

HP Foil Smock Top

 

Bluza HP Foil Smock Top została stworzona z myślą o szybkości oraz akcji i tworzy barierę między Tobą a działaniem żywiołów. Stworzona jest z materiału o wysokiej nieprzemakalności i zdolności wymiany powietrza a podwójne mankiety zwiększają poziom szczelności.  Dodatkowo bluza posiada przyległy do szyi, podwyższony kołnierzyk i miękkie wnętrze, które zapewnia komfort przy zetknięciu ze skóra. HP Foil Smock Top jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników przybrzeżnej żeglugi, szukających lekkiej, ale odpornej na żywioły bluzy technicznej.

 

Tagi: Helly Hansen, odzież, kurtka
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 21 September

Na "Nord V" z San Francisco w samotny rejs dookoła świata wyruszył Andrzej Urbańczyk z zamiarem opłynięcia trasy w czasie 100 dni. Złe warunki meteorologiczne uniemożliwiły realizację zamiaru i rejs został przerwany.
czwartek, 21 września 1989
W odległości około 600 Mm od Azorów zatonął czteromasztowy bark "Pamir" (zbudowany w Hamburgu w 1905 r. z przeznaczeniem do przewozu towarów na trasę australijską i południowo-amerykańską); zginęło 80 młodych marynarzy.
sobota, 21 września 1957
Urodził się Marc Pajot, jeden z najsłynniejszych francuskich żeglarzy regatowych.
poniedziałek, 21 września 1953