TYP: a1

Zostały 23 dni do Warszawskiego Salonu Jachtowego

wtorek, 29 września 2020
Monika Frenkiel

Wielkimi krokami zbliża się Warszawski Salon Jachtowy. W dniach 22 – 25 października zapraszamy wszystkich miłośników jachtów i sportów wodnych do Ptak Warsaw Expo.

 

A co można będzie zobaczyć? Ofertę producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych i motorowych a także rozmaitego sprzętu pływającego od łodzi sportowych czy wędkarskich przez kajaki, rowery i skutery wodnych po house-boaty i pontony. Nie zabraknie sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Dla miłośników nurkowania przygotowano dla nich specjalnie dedykowaną strefę a ofertę uzupełnią prezentacje firm czarterujących jachty i łodzie, dostawców usług, ubezpieczeń i leasingu. W 2020 roku czeka na odwiedzających ponad 200 wystawców branży marine i branży nurkowej, premiery jednostek, bezpłatne warsztaty i szkolenia, spotkania z profesjonalistami i pasjonatami oraz najlepsze doradztwo w zakresie zakupów.


Nowością tegorocznych targów są dodatkowe dni branżowe. Branża jachtowa i sportów wodnych oczekuje nowej formuły targowej – nastawionej na kontraktacje i bliską współpracę między producentami a dostawcami. Czwartek i piątek, 22 i 23 października 2020 będą dniami niedostępnymi dla ogółu zwiedzających, biznesowo-kontraktacyjnymi. W programie dni branżowych: spotkania B2B na stoiskach wystawców - w kameralnej atmosferze, bez przypadkowych zwiedzających, kontraktacje i rozmowy w specjalnej strefie VIP – z możliwością umawiania spotkań, konferencja prasowa i spotkania z mediami, polskie premiery osprzętu jachtowego, premiery jednostek, konferencja branżowa na temat polskiego rynku jachtowego.


 

 

Tagi: Warszawski Salon Jachtowy
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 14 June

Zginął na morzu Kpt. Tadeusz Rożniewski.
wtorek, 14 czerwca 2005
W Rotterdamie odbywa się chrzest s/y "Łódka Bols".
sobota, 14 czerwca 2003
Z Gdańska wyrusza w rejs dookoła świata "Antica" Jerzego Wąsowicza.
niedziela, 14 czerwca 1998
Z portu Falmouth wyszedł w rejs mały kecz "Suahili" z Robinem Knox-Johnstonem na pokładzie; powrócił do tego samego portu 22.04.1969 r.; trasa rejsu wiodła dookoła świata z okrążeniem trzech przylądków: Horn, Leeuwin i Dobrej Nadziei.
piątek, 14 czerwca 1968