TYP: a1

Zostały 23 dni do Warszawskiego Salonu Jachtowego

wtorek, 29 września 2020
Monika Frenkiel

Wielkimi krokami zbliża się Warszawski Salon Jachtowy. W dniach 22 – 25 października zapraszamy wszystkich miłośników jachtów i sportów wodnych do Ptak Warsaw Expo.

 

A co można będzie zobaczyć? Ofertę producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych i motorowych a także rozmaitego sprzętu pływającego od łodzi sportowych czy wędkarskich przez kajaki, rowery i skutery wodnych po house-boaty i pontony. Nie zabraknie sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Dla miłośników nurkowania przygotowano dla nich specjalnie dedykowaną strefę a ofertę uzupełnią prezentacje firm czarterujących jachty i łodzie, dostawców usług, ubezpieczeń i leasingu. W 2020 roku czeka na odwiedzających ponad 200 wystawców branży marine i branży nurkowej, premiery jednostek, bezpłatne warsztaty i szkolenia, spotkania z profesjonalistami i pasjonatami oraz najlepsze doradztwo w zakresie zakupów.


Nowością tegorocznych targów są dodatkowe dni branżowe. Branża jachtowa i sportów wodnych oczekuje nowej formuły targowej – nastawionej na kontraktacje i bliską współpracę między producentami a dostawcami. Czwartek i piątek, 22 i 23 października 2020 będą dniami niedostępnymi dla ogółu zwiedzających, biznesowo-kontraktacyjnymi. W programie dni branżowych: spotkania B2B na stoiskach wystawców - w kameralnej atmosferze, bez przypadkowych zwiedzających, kontraktacje i rozmowy w specjalnej strefie VIP – z możliwością umawiania spotkań, konferencja prasowa i spotkania z mediami, polskie premiery osprzętu jachtowego, premiery jednostek, konferencja branżowa na temat polskiego rynku jachtowego.


 

 

Tagi: Warszawski Salon Jachtowy
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 September

Jarosław Kaczorowski na "Allianz PL" uzyskuje kwalifikacje do regat Mini Transat.
wtorek, 26 września 2006
Urodził się Wojciech Kaliski, znany polski żeglarz morski, kapitan katamarana "Almatur II" i trimarana "Insgraf".
środa, 26 września 1956
Do Plymouth, po ponad dwuletniej podróży powraca "Golden Hind" (portugalski statek o nazwie "Pelikan", przebudowany w Plymouth i wcielony do floty Royal Navy), okręt Sir Francisa Drake'a.
poniedziałek, 26 września 1580