TYP: a1

Zastrzyk adrenaliny w Multikinie

sobota, 11 maja 2013
Informacja prasowa
Multikino oraz 360stopni zapraszają 23 maja na specjalne pokazy filmu o surfingu „Pogromcy fal” („Waveriders”) oraz produkcji łączącej świat zawodowych walk MMA z surfingiem „Przełamując strach” („Fighting Fear”).

Na wielkim ekranie w Multikinie ponownie extremalne doznania! „Pogromcy fal” to film, którego bohaterem jest George Freeth, irlandzko-hawajski surfer, często określany mianem „ojca nowoczesnego surfingu”. Freeth wskrzesił zapomnianą aktywność, która na nowo podbiła tłumy. Film wychodzi od opowieści o legendzie Freetha i śledzi jego wpływ na kulturowe granice na całym świecie. Pokonywanie na oczach kamery ogromnych, ponad 40-metrowych fal, jest niezwykłym momentem kulminacyjnym opowieści. Natomiast „Przełamując strach” opowiada o Marku Mathews, który chce być najlepszym surferem oraz o Richiem Vaculiku, który chce być mistrzem MMA. Kiedy wygłupy i imprezy w poszukiwaniu adrenaliny przybierają zły obrót, rozpoczyna się seria dramatycznych wydarzeń, które mogą zagrozić marzeniom bohaterów. Ale dla tej dwójki poddanie się nie wchodzi w grę. Ich niezachwiana przyjaźń daje im odwagę do walki ze swoimi demonami i pokonania leków.

Pokazy filmów odbędą się 23 maja o godzinie 19.00 w 13 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Uczestnicy pokazów kupując jeden bilet zobaczą obie produkcje. Bilet normalny będzie kosztował 22 zł, a ulgowy dla uczniów i studentów z ważną legitymacją lub z kuponem Facebook jedyne 17 zł. Kupony można pobrać w aplikacji voucherowej na Fan Page Multikino Polska.

Organizatorzy: Multikino S.A. oraz Mayfly Sp. z o. o.
Partnerzy i Patroni: Wydawnictwo 360stopni.org, Burn Energy Drink, Fjord Nansen, stopklatka.pl, iplex.pl, Freestyle.pl, SurfMag.pl, Sieplywa.pl, Surfing Polska, Polskie Stowarzyszenie Surfingu, Baltic Place, Budo-shop.pl, FightTube.pl, MMARocks.pl oraz Planeta FM


TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 1 October

Podniesienie bandery na "Opty"; jacht przeznaczony dla Leonida Teligi.
sobota, 1 października 1966
W Auckland urodził się sir Peter Blake.
środa, 1 października 1947
Na "Prinzess Eitel Friedrich" opuszczono banderę niemiecką.
środa, 1 października 1919
Na Tamizie odbyły się pierwsze regaty żeglarskie pomiędzy "Katarzyną" Karola II i "Anną" księcia Yorku.
sobota, 1 października 1661