TYP: a1

Wyniki rankingu skipperów Baltic Polonez Cup podczas Gali Żeglarskiej Horyzonty 2013

piątek, 10 stycznia 2014
Informacja prasowa
Podczas zachodniopomorskiej Gali Żeglarskiej Horyzonty 2013 ogłoszone zostaną wyniki rankingu generalnego i nazwiska żeglarzy, którzy zdobyli tytuł na najlepszego skippera Regat Baltic Polonez Cup, oraz wręczone zostaną pamiątkowe certyfikaty dla najlepszych skipperów. Gala odbędzie się 10.02.2014 w Szczecinie w Teatrze Polskim - zapraszamy wszystkich uczestników, patronów, sponsorów.

Ranking generalny Baltic Polonez Cup jest prowadzony osobno dla grup Single Handed i osobno dla grup Double Handed. Wyniki rankingu generalnego Single Handed obejmują skumulowane wyniki wszystkich skipperów w edycjach obejmujących okres od reaktywacji regat do ostatniej czyli: od 2010 - do 2013 r.

Wyniki rankingu Double Handed obejmują wyniki poszczególnych skipperów od roku 2013, w latach kolejnych wyniki poszczególnych lat będą kumulowane.

Rankingi zostaną opublikowane po ich ogłoszeniu na stronie Baltic Polonez Cup www.regaty-poloneza.pl. Oprócz głównego rankingu generalnego - prowadzone są również rankingi pomocnicze grupowe: KWR, ORC, Open I, Open II, Class, Multi Hull.

Regulaminy i szczegółowe wyniki rankingów w latach 2010-2013 publikowane są na stronie regat: www.regaty-poloneza.pl w dziale rankingi.

Źródło: www.portalzeglarski.com
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 11 August

Zmarł kapitan Henryk Kujawa, konstruktor i współtwórca m.in. jachtów J-140 i J-80 oraz zasłużony członek Jachtklubu Stoczni Gdańskiej
sobota, 11 sierpnia 2018
Na "Iskrze II" podniesiono banderę Polskiej Marynarki Wojennej
środa, 11 sierpnia 1982
W Sztokholmie zbudowano "Vasę", najpotężniejszy okręt Gustawa II Adolfa w tamtym czasie i w tym rejonie. Zaraz po zwodowaniu okręt zatonął; jest dzisiaj eksponowany w Muzeum Okrętu Vasa w Sztokholmie
piątek, 11 sierpnia 1628