TYP: a1

Wygraj podwójny bilet na V Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem"

wtorek, 14 października 2014
Redakcja
Festiwal Morza nad KanałemOrganizatorzy zapraszają na Międzynarodowy Festiwal Morza "Nad Kanałem", który odbędzie się w Gliwicach już po raz piąty. Tradycyjnej muzyki morza, piosenki żeglarskiej i folku będzie można posłuchać w dniach od 24 do 26 października.

Z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym nagrodą jest podwójny bilet na koncert główny Festiwalu - sobota 17:30 w CKS Mrowisko. Otrzyma go pierwsza osoba, która na adres info@tawernaskipperow.pl wyśle poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe brzmi: Kiedy po raz pierwszy na festiwalu pojawił się gość z zagranicy?

Fundatorem biletów są Stowarzyszenie GTW, Fundacja FOLK24 i zespół Sąsiedzi.Odpowiedź: 2012 rok, Pat Sheridan z Irlandii. Gratulujemy zwycięzcy!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 28 July

W słynnych regatach Chicago-Mackinac Race po raz pierwszy wziął udział polonijny jacht "Solidarity" reprezentujący Joseph Conrad Yacht Club Chicago. Regaty Chicago-Mackinac są najstarszym (od 1898 roku) wyścigiem żeglarskim i jednocześnie najdłuższym po w
czwartek, 28 lipca 1988
Na "Dove" wystartował w rejs dookoła świata Robin Lee Graham; wyruszył z Kalifornii, przez Nowe Hybrydy, Nową Gwineę, Afrykę Południową, Gujanę, dotarł na Barbados
środa, 28 lipca 1965
W Plymouth skończyła się II wyprawa sir Francisa Drake'a
niedziela, 28 lipca 1585