TYP: a1

Regaty o Puchar Mariny najlepsze na Zatoce Gdańskiej

piątek, 1 czerwca 2012
Informacja prasowa
Organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku Regaty o Puchar Mariny Gdańsk otrzymały nagrodę za najlepszą imprezę w ramach Pucharu Zatoki Gdańskiej w latach 2007 – 2011. Wyróżnienie jest tym bardziej prestiżowe ze względu na fakt, iż jest przyznawane przez środowisko żeglarskie i samych uczestników regat oraz stosowną Kapitułę.

Konkurencja była bardzo silna, a nasze regaty pokonały inne bardzo zasłużone dla tej dyscypliny imprezy. Nagroda jest potwierdzeniem kierunku obranego przez nas jako organizatorów oraz wysokiego poziomu organizacyjnego. Nagrodę dyrektorowi MOSiR w Gdańsku, Leszkowi Paszkowskiemu wręczył Prezes Gdańskiej Federacji Żeglarskiej Andrzej Załucki podczas części oficjalnej Gdańskiego Otwarcia Sezonu Żeglarskiego, 26 maja br.

Nagroda motywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad przygotowywaniem i rozwojem naszych regat. Już teraz pragniemy zaprosić na szóstą ich edycję w dniach 16 17.06.2012. Poniżej prezentujemy oficjalny plakat imprezy i zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.

TYP: a3
0 0
Komentarze