TYP: a1

Piłka Euro 2012 z podpisami reprezentacji Hiszpanii na aukcji Fundacji Navigare

piątek, 30 listopada 2012
Informacja prasowa
Startuje kolejna aukcja charytatywna, której dochód zasili konto akcji „Spełniamy Marzenia” przygotowanej przez Fundację Navigare Mateusza Kusznierewicza. Tym razem do licytacji została przekazana oficjalna piłka Euro 2012 podpisana przez piłkarzy reprezentacji Hiszpanii!

Celem akcji „Spełniamy Marzenia” jest organizacja rejsów po Zatoce Gdańskiej dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji, z wybranych domów dziecka i ośrodków wychowawczych. Co miesiąc realizowana jest licytacja unikatowego przedmiotu przekazanego na ten cel przez osoby i instytucje wpierające Fundację. Już od dziś wszyscy kibice piłki nożnej i fani drużyny Hiszpanii mają niepowtarzalną okazję zdobycia wspaniałej pamiątki po Euro 2012! Piłka Tango 12 z autografami mistrzów Europy została przekazana Fundacji Navigare przez Hotel Gdańsk, w którym przez dziesięć dni, podczas rozgrywek Euro 2012, gościła reprezentacja Hiszpanii! Piłkę można licytować do 13 grudnia 2012 w serwisie Allegro: http://allegro.pl/pilka-z-podpisami-rep-hiszpanii-a-charytatywna-i2832275175.html

Na piłce podpisy złożyli: Xavi Hernandez, Juanfran, Xabi Alonso, Álvaro Negredo, Pedro Rodriguez, Fernando Torres, Juan Manuel Mata, Santi Cazorla, Javi Martinez, Jesus Navas, Sergio Ramos, Jordi Alba, Alvaro Arbeloa.

Dochód z aukcji pozwoli zorganizować rejs dla podopiecznych kolejnego rodzinnego domu dziecka. „Przed wyjazdem na Finałowy mecz w Kijowie Mistrzowie Świata i Europy - Drużyna Hiszpanii przekazała piłkę na ręce Pani Karoliny Wójcik - Dyrektor Hotelu Gdańsk, z przeznaczeniem na cel charytatywny. Piłkę z podpisami piłkarzy reprezentacji Hiszpanii, w imieniu Hotelu, przekazujemy na rzecz aukcji Spełniamy Marzenia” – mówi Iza Grajek, PR Manager Hotelu Gdańsk.

Pierwszym darczyńcą aukcji Fundacji Navigare był brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 – Przemek Miarczyński. Jego statecznik z olimpijskiej deski klasy RS:X ma już nowego właściciela. Kolejnym przedmiotem wystawionym na aukcji był udział w regatach o Błękitną Wstęgę Zatoki Gdańskiej z Mateuszem Kusznierewiczem, na pokładzie luksusowego jachtu Jeanneau Sun Odyssey 42. Zwycięzcy aukcji zajęli drugie miejsce w kategorii jachtów powyżej 12 metrów ale przede wszystkim przeżyli wspaniałą przygodę pod okiem mistrza olimpijskiego. Dzięki zaangażowaniu licytujących, w swoją pierwszą w życiu żeglarską przygodę popłynęły dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka Nr 3 w Gdańsku.

Każdy z organizowanych przez Fundację rejsów składa się z części teoretycznej i praktycznej. Program akcji „Spełniamy Marzenia” kładzie nacisk na indywidualny rozwój młodych ludzi, wzbudzenie pasji, zainteresowań, poszerzenie horyzontów oraz kształtowanie i rozwijanie pozytywnych cech charakteru. Aktywny wypoczynek połączony z nabywaniem nowych umiejętności, a przede wszystkim budowaniem wzajemnego zaufania i atmosfery zdrowej, sportowej rywalizacji jest doświadczeniem, którego efekty procentują nie tylko w sporcie, lecz także w wielu aspektach codziennego życia.
Szczegóły dotyczące akcji Spełniamy Marzenia znajdują się na stronie: www.kusznierewicz.pl

Weź udział w aukcji i zostań właścicielem piłki podpisanej przez mistrzów Europy: http://allegro.pl/pilka-z-podpisami-rep-hiszpanii-a-charytatywna-i2832275175.html

Aukcja trwa do 13 grudnia!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2
popularne artykuły

Kalendarium: 30 September

W stoczni Mag Ocean zwodowano trimaran "Bonduelle".
sobota, 30 września 2000
W Gdyni kończy rejs żaglowiec "Dar Pomorza", który pod polską banderą pływał 51 lat; obecnie pełni funkcję statku-muzeum.
środa, 30 września 1981