TYP: a1

Niech gra Orkiestra!

piątek, 4 lutego 2011
Joanna Tomczak
Orkiestra SamantaJuż dziś, 04 lutego, będzie miała miejsce internetowa premiera najnowszego teledysku wrocławskiej grupy Orkiestra Samanta. Orkiestra to jeden z najlepiej znanych i rozpoznawanych zespołów nurtu folk-rockowego. Od lat obecni na szantowych scenach nie tylko w Polsce ale i za granicą, wraz z francuskim zespołem Les Dieses zawojowali publiczność między innymi w czasie Szant we Wrocławiu w 2007 roku. Wydali cztery albumy: Kurs do domu, Pod wiatr, Odyseja i Sztorm, a na ich stronie można znaleźć kilka teledysków znakomicie ilustrujących szaleństwo i energię płynące z estrady w czasie występów Orkiestry.


Zapowiedź ich najnowszego klipu znajdziecie tu http://samanta.szanty.art.pl/video.html, a od jutra szukajcie pełnej wersji na stronie, http://samanta.szanty.art.pl/video.html, oraz serwisach myspace http://www.facebook.com/pages/Orkiestra-Samanta/130607340306577?v=info, facebook oraz youtube.

http://www.myspace.com/orkiestrasamanta

http://www.youtube.com/user/OrkiestraSamanta
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 16 September

W północno-wschodniej części Skagerraku w warunkach sztormowej pogody zaginął s/y "Janosik" wraz z całą załogą.
wtorek, 16 września 1975
Urodził się Dennis Conner, jeden z najbardziej znanych współczesnych morskich żeglarzy regatowych; w latach 1974-2002 startował w Pucharze Ameryki (czterokrotnie go obronił i dwukrotnie utracił).
środa, 16 września 1942