TYP: a1

Motorowodniacy w walce o medale

piątek, 10 sierpnia 2012
Informacja prasowa
W niemieckim Bitterfeld Henryk Synoracki (PKM LOK Poznań), Marcin Zieliński (Szczeciński Klub Motorowodny LOK) i Sebastian Kęciński (Klub Sportów Motorowych i Motorowodnych Trzcianka) zmierzą się z rywalami i pogodą w trzeciej eliminacji Mistrzostw Europy F-125.

Henryk Synoracki po dwóch eliminacjach zajmuje z 30 pkt. drugie miejsce tracąc do prowadzącego Włocha Alexa Zilioli zaledwie cztery pkt. Czwarty Marcin Zieliński ma na swym koncie 28 punktów, a trzeci z reprezentantów Sebastian Kęciński jest szósty (19 pkt.)

Rywalizacja o medale jest więc nadal otwarta. Trzymamy mocno kciuki za naszych reprezentantów!

Z kolei w norweskiej miejscowości Grimstade zostanie rozegrana trzecia, przedostatnia, eliminacja mistrzostw świata F4S. Wystąpi w niej dwójka naszych reprezentantów: zajmujący drugą lokatę Adrian Maniewski na co dzień reprezentujący Ślizg Zduńska Wola oraz zawodniczka WKS Zegrze – Ada Przybył (aktualnie 9).

Pierwszy jest Tobias Soderling (33 pkt.) do którego Adrian traci zaledwie 3 pkt. Naszych motorowodniaków do Grimstade czeka bardzo długa droga – ok. 1500 km po lądzie i ponad 4 godzinna przeprawa promem. Miejmy nadzieję że zdążą zregenerować siły przed zawodami. Ostatnia czwarta eliminacja, decydująca o podziale medali odbędzie się w Skulsku w dniach 25-26 sierpnia.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.
TYP: a3
0 0
Komentarze