TYP: a1

Henryk Synoracki znowu wygrywa

poniedziałek, 13 sierpnia 2012
Informacja prasowa
W niemieckim Bitterfeld rozegrano trzecią eliminację Mistrzostw Europy F-125. Henryk Synoracki (PKM LOK Poznań) zdobył 1100 pkt. i ponownie wygrał z Alexem Zilioli. Miał tyle samo punktów, ale gorszy czas najlepszego biegu niż nasz reprezentant.

Na trzecim miejscu znalazł się Claudio Fanzini. Zgromadził on 694 pkt. Sebastian Kęciński (Klub Sportów Motorowych i Motorowodnych Trzcianka) był piąty - 521 pkt., Marcin Zieliński (Szczeciński Klub Motorowodny LOK) z dorobkiem 394 pkt. był szósty.

My serdecznie gratulujemy i czekamy na ostatnią eliminację, w której do samego końca będzie trwała rywalizacja o Mistrzostwo Europy w klasie F-125.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 20 September

Po zwycięstwie w regatach Plymouth-Vilamoura-Plymouth już na Kanale La Manche w silnym wietrze "Almatur II" łamie maszt; po prowizorycznej naprawie jachtu kontynuuje żeglugę do Dover, tuż przed portem w wyniku wywrotki jacht zatonął, a załogę uratowano.
wtorek, 20 września 1983
Rozpoczęły się pierwsze po II wojnie światowej regaty o Puchar Ameryki; wszystkie wyścigi wygrała "Columbia" z Briggsem Cunninghamem jako skipperem.
sobota, 20 września 1958
W Hamburgu został zwodowany "Passat", bark przeznaczony dla armatora Ferdinanda Leisza; przez lata żeglował do Australii i Ameryki Południowej, a obecnie pełni funkcję statku muzeum w Travemuende.
środa, 20 września 1911