TYP: a1

Jak popłynąć na Wagner Sailing Rally 2012?

piątek, 9 grudnia 2011
Jerzy Knabe

Uroczystości wagnerowskie odbędą się na Beef Island
„Rejs Wagnera” na sts FRYDERYK CHOPIN nie ma już wolnych miejsc. Wszystkie zostały wykupione w ciągu niecałego miesiąca. Pozostaje więc tylko możliwość zorganizowania dla siebie i grupy znajomych własnego rejsu na wyczarterowanym na Karaibach jachcie... (Na wyruszanie teraz z Europy już robi się jednak za późno).


Dla pojedynczych osób istnieje, być może, szansa dołączenia się do załogi jakiegoś jachtu w już zamierzonym i organizowanym rejsie. Są jachty kierujące się na Brytyjskie Wyspy Dziewicze na uroczystość w dniach 21 i 22 stycznia 2012 mające jeszcze wolną koję. Znalezienie takiej okazji jest jednak trudne, trzeba znać wiele adresów, informacji, uzgadniać miejsca i terminy I może to być syzyfowa praca.

Na szczęście dla zainteresowanych Bankiem Informacji na ten temat podjęła się zająć Patrycja Długoń, żeglarka i dziennikarka radiowa znana z niedawnej uwieńczonej sukcesem akcji powitania w Polsce Czarnego Diamenta po 32 letnim rejsie. Jej centralne pośrednictwo może być znacznym ułatwieniem dla rozwiązania problemu popytu i podaży…

Ta społeczna działalność jest bardzo na czasie i zasługuje na wielkie podziękowanie i rekomendację ze strony Komitetu Organizacyjnego WSR 2012. Zatem wszyscy posiadający wolną koję i wszyscy poszukujący wolnej koi powinni nawiązać kontakt z Patrycją. Jej email to: patrycja.dlugon@wp.pl.

Prosimy o rozpowszechnienie tej informacji. Tylko jeżeli będzie ona szeroko znana w środowisku żeglarskim może przynieść pozytywne efekty. Wtedy wdzięczność dla Patrycji będzie bardzo na miejscu.

Jerzy Knabe

Kom.Org. WSR 2012, 9 grudnia 2012
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 27 February

Zmarł Janusz Sikorski; był korespondentem wojennym, jachtowym kapitanem żeglugi wielkiej, obieżyświatem i łowcą przygód, wokalistą i instrumentalistą, poetą i kompozytorem, publicystą i współautorem (wraz z Markiem Szurawskim) nadawanej przez kilka lat au
poniedziałek, 27 lutego 1995
Zakończył się w Krakowie VII Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Shanties 88", Grand Prix festiwalu zdobył zespół "Packet" kierowany przez Mirosława Peszkowskiego.
sobota, 27 lutego 1988