TYP: a1

II Ogólnopolskie Spotkanie Seniorów Żeglarzy w Gdyni

środa, 21 stycznia 2015
Informacja prasowa
18 kwietnia (sobota) odbędzie się w Gdyni II Ogólnopolskie Spotkanie Seniorów Żeglarzy. Pomorski Związek Żeglarski zaprasza!

Seniorzy
Uczestnicy I Ogólnopolskiego Spotkania Seniorów Żeglarzy. Autor: Jędrzej Szerle

To ma być drugie tego rodzaju wydarzenie w Polsce – okazja do spotkań po latach, gorących dyskusji i wymiany doświadczeń. Pierwsze odbyło się przed rokiem i spotkało się z gorącym przyjęciem środowiska.

Podobnie jak poprzednią tegoroczną imprezę również organizuje Pomorski Związek Żeglarski wspólnie z, działającym przy nim, Kołem Seniorów Żeglarstwa.

Zjazd odbędzie się w siedzibie PoZŻ w Gdyni przy al. Jana Pawła II 11 (wejście od Skweru Kościuszki, naprzeciw okrętu-muzeum „Błyskawica”, parter budynku YKP Gdynia). Szczegóły poniżej.

II Ogólnopolskie Spotkanie Seniorów Żeglarzy

Termin – 18 kwietnia 2015 r.
Miejsce – siedziba PoZŻ

RAMOWY PROGRAM:

godz. 10 – otwarcie zjazdu, przywitanie gości przez prezesa PoZŻ Bogusława Witkowskiego
godz. 10.10 – prezentacja działalności PoZŻ w roku 2014 i plany na 2015 – Tomasz Falba, kierownik Biura Prasowego PoZŻ
godz. 11 – wyjazd do Szkoły Morskiej w Gdyni
godz. 14.00 – 15.00 – obiad
godz. 15.30 – obrady (prowadzi Zbigniew Klupiński, prezes Koła Seniorów Żeglarstwa przy PoZŻ)
godz. 18 – zamknięcie zjazdu

KOSZTY: Podróż i ewentualne noclegi uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Koszty kateringu, obiadu oraz transportu do i ze Szkoły Morskiej w Gdyni pokrywa PoZŻ.

ZGŁOSZENIA:
Chętnych do wzięcia udziału w Spotkaniu zapraszamy do zgłaszania się do Zbigniewa Klupińskiego, tel. 665-060-526 e-mail: zklup@onet.eu. Na zgłoszenia czekamy do końca lutego.
Tagi: Spotkanie Seniorów Żeglarzy, PoZŻ, Gdynia
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 22 January

Na jachcie "Cardinal Vertue" zakończył rejs Wiliam Nance - rejs prowadził z Anglii i dalej do Buenos Aires, Przylądek Dobrej Nadziei, Auckland, Horn do Buenos Aires.
piątek, 22 stycznia 1965
Urodził się Mamert Stankiewicz, kapitan żeglugi wielkiej, służbę rozpoczął we flocie carskiej, a po powrocie do Polski został skierowany na statek skierowany na statek szkolny "Lwów"; później pracował na stanowisku kierownika żeglugi przybrzeżnej, kapitan
niedziela, 22 stycznia 1871