TYP: a1

I eliminacja MP w skuterach z niezwykłymi emocjami

poniedziałek, 14 maja 2012
Informacja prasowa
Na jeziorze Święcajty rozegrano pierwsze w tym sezonie wyścigi w skuterach wodnych. W pierwszej eliminacji Mistrzostw Polski nie zabrakło ostrej walki i niezwykłych emocji. Wyścigi rozgrywały się w bardzo trudnych warunkach pogodowych przy silnym wietrze i dużej fali.

Klasą samą dla siebie byli dziś zawodnicy klubu Jet Sport, którzy zdominowali niemal wszystkie klasy. W skuterach stojących – Jet O oraz Jet S prowadzi z 50 pkt. Artur Gniadek. W Jet S – drugą lokatę zajmuje Paweł Piątek (40 pkt.) z Jetridersclub, a trzeci z 29 pkt. jest Artur Jabłoński (Jetridersclub), który jest także trzeci w klasie Jet O (29 pkt.). W klasie Jet O drugą pozycję zajmuje – Dawid Michalak (36 pkt.).

Z kolei w skuterach siedzących –RO- pierwszy jest Andrzej Wiśniewski z klubu Black Shadows z 50 punktami, za nim z 33 pkt. jest Tomasz Kaźmierczak z Jet Sport, a trzecią lokatę zajmuje Jacek Szubert z Jet Sport (33 pkt).
W klasie RS pierwszy jest Jacek Szubert (41 pkt),tuż za nim z 40 pkt. plasuje się Krystian Domański z Black Shadows, a trzeci jest Dariusz Gryt z Black Shadows (27 pkt).

W klasie amatorów pierwsze miejsce zajął Marcin Senda z Black Shadows, za nim kolejno był Robert Żarliński z Jet Ski Nysa i Sebastian Zawadzki – Black Shadows.
TYP: a3
0 0
Komentarze