TYP: a1

Debiutancka płyta studyjna Pod Wiatr

poniedziałek, 21 marca 2011
Pod Wiatr
Pod WiatrMamy przyjemność oddać w Wasze ręce owoc naszej 4-letniej działalności scenicznej: debiutancką płytę studyjną Pod Wiatr "Pod deckiem i na decku".

Płyta zawiera największe przeboje z pierwszych czterech lat działalności oraz nowości, nie grane dotąd na koncertach, łącznie 13 utworów. Całość utrzymana w konwencji rejsu, w którym słuchacz mimowolnie uczestniczy. Płyta zawiera 15-stronicową wkładkę z tekstami utworów i ich zapowiedziami, zdjęciami członków zespołu wraz z ich krótkim opisem oraz wybranymi najciekawszymi fotografiami z historii zespołu.

Wydawnictwo:
Oficyna Promocyjno- Wydawnicza "JOTER-MUSIC"
UWAGA! Konkurs na najlepsze zdjęcie z topu masztu.

Dwie osoby wśród użytkowników Tawerny Skipperów i jeden z naszych fanów na Facebooku, którzy zamieszczą najlepiej ocenione przez innych użytkowników zdjęcie z topu masztu otrzymają debiutanckie płyty zespołu Pod Wiatr.

WAŻNE: Zdjęcia umieszczone na Tawernie Skipperów należy zgłaszać do konkursu wysyłając e-mail z linkiem do zdjęcia na adres info@tawernaskipperow.pl.

Zakończenie konkursu 4.04.2011 o 12:00.

Zapraszamy! :)


Zdjęcia zgłoszone do konkursu:

Zwycięskie zdjęcia:

Marcin Konieczny


Viola

Ewa Kostuch

Gratulujemy! :)
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 30 November

Kpt. Katarzyna Mazurek została pierwszą kobietą na stanowisku dowódcy okrętu wojennego polskiej marynarki wojennej. Kpt. Mazurek została dowódcą ORP Lublin.
środa, 30 listopada 2016
Zmarł Juliusz Sieradzki (ur. 1912 r.), już w latach trzydziestych projektant małych jachtów mieczowych z ożaglowaniem 5, 10, 12 m2, na których wygrywał niemal wszystkie regaty. M. in. zaprojektował popularną Omegę.
wtorek, 30 listopada 1999