TYP: a1

Debiutancka płyta studyjna Pod Wiatr

poniedziałek, 21 marca 2011
Pod Wiatr
Pod WiatrMamy przyjemność oddać w Wasze ręce owoc naszej 4-letniej działalności scenicznej: debiutancką płytę studyjną Pod Wiatr "Pod deckiem i na decku".

Płyta zawiera największe przeboje z pierwszych czterech lat działalności oraz nowości, nie grane dotąd na koncertach, łącznie 13 utworów. Całość utrzymana w konwencji rejsu, w którym słuchacz mimowolnie uczestniczy. Płyta zawiera 15-stronicową wkładkę z tekstami utworów i ich zapowiedziami, zdjęciami członków zespołu wraz z ich krótkim opisem oraz wybranymi najciekawszymi fotografiami z historii zespołu.

Wydawnictwo:
Oficyna Promocyjno- Wydawnicza "JOTER-MUSIC"
UWAGA! Konkurs na najlepsze zdjęcie z topu masztu.

Dwie osoby wśród użytkowników Tawerny Skipperów i jeden z naszych fanów na Facebooku, którzy zamieszczą najlepiej ocenione przez innych użytkowników zdjęcie z topu masztu otrzymają debiutanckie płyty zespołu Pod Wiatr.

WAŻNE: Zdjęcia umieszczone na Tawernie Skipperów należy zgłaszać do konkursu wysyłając e-mail z linkiem do zdjęcia na adres info@tawernaskipperow.pl.

Zakończenie konkursu 4.04.2011 o 12:00.

Zapraszamy! :)


Zdjęcia zgłoszone do konkursu:

Zwycięskie zdjęcia:

Marcin Konieczny


Viola

Ewa Kostuch

Gratulujemy! :)
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 2 April

"Chatka Puchatków", na której Jerzy Tarasiewicz i Janusz Misiewicz przepłynęli Atlantyk, dotarła do Fort de France na Martynice.
czwartek, 2 kwietnia 1959
Umiera Samuel Morse, twórca alfabetu Morse'a.
wtorek, 2 kwietnia 1872