TYP: a1

52. Etapowe Regaty Turystyczne

piątek, 1 lipca 2016
Informacja prasowa
Zapraszamy do udziału w już 52. Etapowych Regat Turystycznych. Regaty odbędą się w dniach od 23 do 31 lipca 2016 roku na akwenach Zalewu Szczecińskiego, Zatoki Pomorskiej, Morza Bałtyckiego i Zalewu Kamieńskiego.


Regaty organizowane są przez Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski wraz z Yacht Klubem Polski Szczecin przy współudziale Władz Miast i Gmin: Świnoujścia, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego, Polic, Wolina, Nowego Warpna, Stepnicy, Trzebieży.

Regaty zostaną przeprowadzone zgodnie z Przepisami Regatowymi Żeglarstwa 2013 – 2016. Więcej informacji oraz dokumenty regatowe dostępne są na stronie YKP Szczecinhttp://ykp.szczecin.pl/imprezy-regatowe/etapowe-regaty-turystyczne/
Zgłoszenia oraz listy załogi będą przyjmowane do środy 15 lipca 2016 r..
Tagi: regaty, Szczecin, Zalew Szczeciński
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 20 June

Joanna Pajkowska zwycięzczynią TWO - STAR
wtorek, 20 czerwca 2017
We Fryburgu w Szwajcarii zmarł Bronisław Miazgowski - instruktor żeglarstwa i wychowania morskiego w Zarządzie Głównym dawnej Ligi Morskiej i Kolonialnej, pisarz-marynista, założyciel Klubu Marynistów, inicjator i założyciel Międzynarodowego Instytutu Kul
sobota, 20 czerwca 1981
Starosta koszaliński, na terenie przystani Klubu Tramp, wręczył pierwsze książeczki żeglarskie grupie miejscowych żeglarzy. Data ta została uznana za początek istnienia Klubu Morskiego Tramp w Koszalinie.
niedziela, 20 czerwca 1948
Urodził się w Kamyszynie nad Wołgą Witold Bublewski, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, działacz harcerski i Ligi Morskiej.
poniedziałek, 20 czerwca 1904
Yacht Klub Polski organizuje pierwsze morskie regaty na trasie Gdynia-Roenne; na starcie stanęło 9 jachtów; w regatach zwyciężył s/y "Witeź" z Kpt. Michałem Laudańskim.
wtorek, 20 czerwca 1933