TYP: a1

Wielki błękit w zasięgu myszki

poniedziałek, 3 lutego 2014
Łukasz Pacułt
Jeśli zawsze marzyliście o podwodnych przygodach i chcieliście wcielić się w rolę płetwonurka, ale brakowało Wam odwagi albo funduszy, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Teraz nurkowanie stało się o wiele bardziej przystępne. Co więcej, nie musicie nawet wychodzić z domu, a wszystko za sprawą gry komputerowej "Depth Hunter: Wielki błękit".

Gra ukazała się na polskim rynku nakładem wydawnictwa Techland. "Depth Hunter: Wielki błękit" to zróżnicowany symulator płetwonurka, który oferuje graczom ponad 40 ciekawych zadań. Znalazły się wśród nich m.in. fotografowanie określonych morskich stworzeń, czy poszukiwanie ukrytych skarbów. Wirtualni nurkowie mogą zwiedzić podwodne laguny Tajlandii, Południowej Afryki i Wysp Bahama.

Gra "Depth Hunter: Wielki błękit" przykuwa uwagę swoją grafiką 3D. Podwodny świat został przedstawiony niezwykle realistycznie z dbałością o nawet drobne szczegóły. Przemierzając tropikalne rafy koralowe natkniecie się na różnorodne gatunki ryb, skorupiaków, piękne ukwiały, a także wraki statków. Gra oferuje długie godziny zabawy dla miłośników morza i podwodnych przygód. "Depth Hunter: Wielki błękit" dostępny jest w przystępnej cenie, w serii gier komputerowych Techland "Dobra Gra".

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 14 July

W Gdyni odbył się pierwszy w historii zlot Polonii Żeglarskiej znany pod nazwą World Polonia Sailing Jamboree Poland 1991. Na zlot przybyło 26 jachtów polonijnych z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Danii, Finlandii. Flotyllę jachtów polon
niedziela, 14 lipca 1991
"Dar Młodzieży" pod dowództwem Kpt. Marka Szymońskiego przekroczył jako pierwszy żeglowiec klasy A linię mety w wyścigu z Antwerpii do Alesund w ramach regat Cutty Sark Tall Ships' Races.
sobota, 14 lipca 2001