TYP: a1

Wielki błękit w zasięgu myszki

poniedziałek, 3 lutego 2014
Łukasz Pacułt
Jeśli zawsze marzyliście o podwodnych przygodach i chcieliście wcielić się w rolę płetwonurka, ale brakowało Wam odwagi albo funduszy, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Teraz nurkowanie stało się o wiele bardziej przystępne. Co więcej, nie musicie nawet wychodzić z domu, a wszystko za sprawą gry komputerowej "Depth Hunter: Wielki błękit".

Gra ukazała się na polskim rynku nakładem wydawnictwa Techland. "Depth Hunter: Wielki błękit" to zróżnicowany symulator płetwonurka, który oferuje graczom ponad 40 ciekawych zadań. Znalazły się wśród nich m.in. fotografowanie określonych morskich stworzeń, czy poszukiwanie ukrytych skarbów. Wirtualni nurkowie mogą zwiedzić podwodne laguny Tajlandii, Południowej Afryki i Wysp Bahama.

Gra "Depth Hunter: Wielki błękit" przykuwa uwagę swoją grafiką 3D. Podwodny świat został przedstawiony niezwykle realistycznie z dbałością o nawet drobne szczegóły. Przemierzając tropikalne rafy koralowe natkniecie się na różnorodne gatunki ryb, skorupiaków, piękne ukwiały, a także wraki statków. Gra oferuje długie godziny zabawy dla miłośników morza i podwodnych przygód. "Depth Hunter: Wielki błękit" dostępny jest w przystępnej cenie, w serii gier komputerowych Techland "Dobra Gra".

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 26 September

Jarosław Kaczorowski na "Allianz PL" uzyskuje kwalifikacje do regat Mini Transat.
wtorek, 26 września 2006
Urodził się Wojciech Kaliski, znany polski żeglarz morski, kapitan katamarana "Almatur II" i trimarana "Insgraf".
środa, 26 września 1956
Do Plymouth, po ponad dwuletniej podróży powraca "Golden Hind" (portugalski statek o nazwie "Pelikan", przebudowany w Plymouth i wcielony do floty Royal Navy), okręt Sir Francisa Drake'a.
poniedziałek, 26 września 1580