TYP: a1

Konkurs "Depth Hunter: Wielki błękit"

poniedziałek, 10 lutego 2014
Redakcja
Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie. Do zdobycia są dwie sztuki gry komputerowej "Depth Hunter: Wielki błękit".

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 19 lutego 2014 roku (do godz. 10) polubić profil wydawnictwa Techland na Facebooku (https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo) i przesłać na adres info@tawernaskipperow.pl odpowiedź na pytanie: dlaczego chciałbyś zagrać w grę "Depth Hunter: Wielki błękit"? Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Techland.

Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni grą "Depth Hunter: Wielki błękit", rozbudowanym symulatorem płetwonurka. Więcej na temat tej gry znajdziecie tutaj.


Zwycięzcy:

Grzegorz


Chciałbym zagrać w "Depth Hunter: Wielki błękit", ponieważ lubię ten typ gier. Jestem z nad morza i lubię wędkować, chciałbym też kiedyś wybrać się na poszukiwanie skarbów podwodnych, a także zobaczyć najpiękniejsze rafy koralowe. Myślę,że ta gra pomogłaby mi przybliżyć mój cel, do którego mógłbym się lepiej przygotować.

Wojciech

Chciałbym zagrać w grę "Wielki błękit" ponieważ od lat pasjonuję się podwodnym światem raf koralowych, których uroków podobno nie brakuje w tej grze. Nie miałem do tej pory okazji, aby zanurkować w morskich głębinach, ale mam wielką nadzieję, że ta gra będzie odpowiednią inspiracją ku temu.

Gratulujemy!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 17 April

17 kwietnia zmarł Zbigniew Stosio, harcerz, żeglarz i wieloletni działacz Polskiego Związku Żeglarskiego. Miał 72 lata
piątek, 17 kwietnia 2020
Na bahamskiej wyspie Sandy Cay (około 15 mil od stolicy Bahamów, Nassau) została założona Karaibska Republika Żeglarska. Republikę założyli obecni na pokładzie polonijnego jachtu "Solidarity" żeglarze: Andrzej W. Piotrowski, Kuba Łuczkiewicz, Wojtek Minic
poniedziałek, 17 kwietnia 1995
Dominik Życki i Mateusz Kusznierewicz wywalczyli tytuł mistrzów świata w klasie Star.
czwartek, 17 kwietnia 2008
W stoczni Mag Ocea zwodowano trimaran "Fujifilm".
wtorek, 17 kwietnia 2001