TYP: a1

Konkurs "Depth Hunter: Wielki błękit"

poniedziałek, 10 lutego 2014
Redakcja
Zapraszamy do udziału w naszym nowym konkursie. Do zdobycia są dwie sztuki gry komputerowej "Depth Hunter: Wielki błękit".

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 19 lutego 2014 roku (do godz. 10) polubić profil wydawnictwa Techland na Facebooku (https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo) i przesłać na adres info@tawernaskipperow.pl odpowiedź na pytanie: dlaczego chciałbyś zagrać w grę "Depth Hunter: Wielki błękit"? Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Techland.

Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni grą "Depth Hunter: Wielki błękit", rozbudowanym symulatorem płetwonurka. Więcej na temat tej gry znajdziecie tutaj.


Zwycięzcy:

Grzegorz


Chciałbym zagrać w "Depth Hunter: Wielki błękit", ponieważ lubię ten typ gier. Jestem z nad morza i lubię wędkować, chciałbym też kiedyś wybrać się na poszukiwanie skarbów podwodnych, a także zobaczyć najpiękniejsze rafy koralowe. Myślę,że ta gra pomogłaby mi przybliżyć mój cel, do którego mógłbym się lepiej przygotować.

Wojciech

Chciałbym zagrać w grę "Wielki błękit" ponieważ od lat pasjonuję się podwodnym światem raf koralowych, których uroków podobno nie brakuje w tej grze. Nie miałem do tej pory okazji, aby zanurkować w morskich głębinach, ale mam wielką nadzieję, że ta gra będzie odpowiednią inspiracją ku temu.

Gratulujemy!
TYP: a3
0 0
Komentarze