TYP: a1

Symulator jednego z największych portów w Europie

wtorek, 25 marca 2014
Joanna Szumowska
Do sklepów trafiła gra komputerowa "Symulator portu", w której gracz wciela się w rolę zarządcy jednego z największych portów w Europie.Porty przeładunkowe to jeden z kluczowych elementów współczesnego systemu transportu morskiego. Ekipa deweloperska Contendo postanowiła w realistyczny sposób przedstawić złożoność procesów logistycznych zachodzących przy załadunku i rozładunku towarów na statkach.

Gracz zostaje zarządcą jednego z największych portów w Europie i obsługuje wielotonowe maszyny. Kieruje najważniejszymi procesami: koordynuje ruch wielkich kontenerowców, zajmuje się załadunkiem i rozładunkiem towarów, ich przewożeniem z miejsca na miejsce i przechowywaniem. Od umiejętności gracza zależy sprawność funkcjonowania portu. Dla graczy przygotowano 20 wymagających misji. Dostępny jest tryb kariery oraz pojedynczych misji. Portem zarządza się przy pomocy wyspecjalizowanych maszyn, takich jak suwnice, wozy bramowe, dźwigi, wózki widłowe, chwytniki.
Gra jest dostępna jest w serii Wydawnictwa Techland - Klasyka Symulatorów w cenie 19,90 zł na platformę PC, w polskiej wersji językowej.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 12 April

Odbył się chrzest jachtu "Politechnika Śląska", którą później zmieniono na "Asterias"; powstał staraniem śląskich studentów kierowanych przez Andrzeja Kurzeję.
sobota, 12 kwietnia 1975
Z Gibraltaru na jachcie "Tethys" startuje w rejs przez Atlantyk Krzysztof Grabowski.
niedziela, 12 kwietnia 1959