Polskie stocznie. Tes - Yacht: połączenie komfortu z szybkością

czwartek, 8 września 2016
Anna Ciężadło
Stocznia, której właścicielem i jednocześnie konstruktorem łodzi jest Tomasz Siwik, działa na rynku od 30 lat, przy czym w początkowych latach jej działalności skupiała się głównie na projektowaniu łodzi, następnie poszerzyła swoją działalność o pojedyncze egzemplarze, a pod koniec lat 80. przeszła do produkcji seryjnej.

Tes Yacht Tes 28 Magnum
fot. Tes-Yacht


Łodzie spod znaku TES-YACHT charakteryzują się nie tylko doskonałymi parametrami nautycznymi, ale również komfortem i bezpieczeństwem użytkowania, dając użytkownikom sporo frajdy, a jednocześnie umożliwiając bezpieczne, rodzinne żeglowanie.

Co robią?

Łodzie TES-Yacht wyróżniają się ciekawą stylistyką i dobrymi osiągami, łącząc nieprzeciętny komfort pływania z szybkością. Obecnie stocznia oferuje modele klasyczne: TES 678 BT, TES 720 BT oraz futurystyczne: TES MASTER, TES 32 DREAMER, zaś jej najnowszym dzieckiem jest TES 28 MAGNAM.

Dla kogo to robią?

Jachty TES-YACHT docenione zostały przez klientów z Polski, a także z wielu innych krajów Europy i świata. Stocznia posiada obecnie dilerów w Niemczech, Słowacji, Francji, Luksemburgu, na Węgrzech, w Szwecji, Finlandii, Rosji, Ukrainie, Turcji, Korei Południowej, Hiszpanii, Włoszech, Kanadzie, Argentynie, a nawet w Australii.

TES-YACHT w pigułce


Adres: TES-YACHT, ul. Akacjowa 21, 05-079 Okuniew

Specjalizacja: Jachty żaglowe, jachty motorowe

Modele: ŁODZIE ŻAGLOWE: Tes 32 DREAMER, Tes 28 MAGNAM, Tes 550 MASTER, TES 678 BtT, Tes 720 BT
ŁODZIE MOTOROWE: Tes 32 DREAMER motorowy, Tes 393 ILLUMINATUS
Tagi: stocznia, Tes-Yacht, jacht
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 July

W porcie Hel zacumował s/y "Euros" pod Kpt. Henrykiem Jaskułą, który jednym skokiem, w ciągu dziewięćdziesięciu dni, pokonał trasę z Buenos Aires długości 8276 Mm.
poniedziałek, 23 lipca 1973
położono stępkę na HMS 'Victory', sławnego za sprawą admirała Nelsona, zwycięzcy bitwy pod Trafalgarem. Dziś okręt pełni funkcję muzeum.
poniedziałek, 23 lipca 1759
Z Gdynii wyruszyła wyprawa harcerzy z Warszawy na jachcie 'Poleszczuk', docierając do Nowego Jorku i dalej drogą sródlądową do Chicago
sobota, 23 lipca 1938
W Śniatyniu rozpoczyna się rejs Waclawa Korabiewicza do Indii
poniedziałek, 23 lipca 1934