TYP: a1

Aura Mesy

W młodej jeszcze białostockiej tawernie Ryczące Czterdziestki, spotkali się ludzie zakochani w żaglach, muzyce i wspólnym śpiewaniu. Tam też powstały dwa tawerniane zespoły - The Coofels oraz Capsize. Kariery muzyczne tych stworzeń nie trwały zbyt długo. Po krótkim czasie rozpadły się, a na jeszcze dymiących zgliszczach, wyrósł Prawy Ostry. Była to iście ostra i burzliwa muzyczna formacja, która przebojem zdobyła niemal wszystko co do zdobycia było na polskim rynku szantowym.

Niestety, Prawy Ostry nie przetrwał próby czasu. Po kilku miesiącach muzycznego niebytu Przemek Maruchacz i Przemek Burel postanowil, że spróbują swoich sił na scenie w duecie. Początki były ciężkie. Nowe utwory i ciężka praca nad aranżacją by dwie gitary zagrały. W końcu zagrały. Koncerty w tawernie i ponownie festiwalowe konkursy, na których dość szybko zaczęli odnosić sukcesy, były doskonałym paliwem do dalszej pracy.

Duet Przemek Maruchacz i Przemek Burel miał się coraz lepiej. W 2008 roku po zdobyciu Grand Prix festiwalu Kopyść do dalszej współpracy zaprosili basistę, Tomka Matłocha. I tak powstała Aura Mesy.

Skład zespołu:

Przemysław Burel
Przemysław Maruchacz
Tomasz Matłocha

Strona zespołu: http://www.auramesy.webd.pl/

Piosenki związane z wykonawcą

TYP: a3
0 0
Komentarze
Fani wykonawcy
dodaj siebie
TYP: a2
Nadchodzące tawerniane imprezy
Szantowe miejsca