TYP: a1
Karlskrona
Najlepszy rejs jaki kiedykolwiek przeżyłem. pod względem finansowym i pod względem profesjonalnego szkolenia.
Tajlandia
Rejs dobry jak na zwiedzanie, a nie na robienie godzin. No ale pływy są atrakcją
Początek Roku na Kanarach
Rejs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą się sprawdzić się przed samodzielnym czarterem a także dla osób całkowicie początkujących - (...)
KARAIBY NA KATAMARANIE
Wypad na Karaiby to typowy rejs rekreacyjno-szkoleniowy. Jeśli jednak ktoś z załogantów chce się doszkolić żeglarsko to będzie miał taką (...)
STS Pogoria Rejs Licealistów i nie tylko
Rejs na żaglowcu STS Pogoria, po wodach Morza Śródziemnego. Celem rejsu jest poznanie zasad współpracy na żaglowcu, miłe żeglowanie duzym (...)
Atlantyk 2009
Objazd Teneryfy szaleńczo krętymi dróżkami. Wulkan Teide.Wiatr 55 węzłów między Teneryfą a Gomerą. Sporo wiatru w pierwszych dniach. Przepiękna i (...)
STS Pogoria /M.Śródziemne
Początek roku na Pogorii. Piękna pogoda. Nawet jedną wachte udało mi sie spędzić na pomoście w krótkich spodenkach:-) 18 stopni (...)
Narwią i Pisą na Mazury
Narew i Pisa tworzą połączoną drogę wodną, którą w krótki i szybki sposób można przepłynąć z Zalewu Zegrzyńskiego na Mazury. (...)
Chorwacja 2005
Miłe towarzystwo dla skipera, trochę emocje dla nowicjuszy, 11x spagetti z sosem pomidorowym, utopiony kolczyk, nieoczekiwane poczęcia...
Portugalska przygoda na barce
Pływaliśmy na barce Sedan 1310 z 2006 roku. Jednostka posiada 5 kabin, duży przestronny salon wraz z kuchnią i (...)
Hałyczanka Lipiec 2011
Wyłamany prawy saling, wyrwana z pokładu lewa wanta, 4 urocze dziewczyny i 3 brzydkich facetów. 2 burze, pływanie przy wietrze (...)
TYP: a3
< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem