TYP: a1
Bitwa o Gotland-Rejs na jachcie osłonowym TORNADO
DLA ZUCHWAŁYCH ! To ostania szansa dołączenia do ekipy Bitwy o Gotland. Zostań członkiem załogi Jachtu Osłonowego - TORNADO. Z bliska (...)
Rejs w Czarnogórze/12-19.08/1100 zł/os.
Czarnogóra znajduje się w południowo-wschodniej części Europy. Południowo-zachodnie granice tego państwa stanowi wybrzeże Adriatyku. Od zachodu Czarnogóra graniczy z Chorwacją, (...)
Rejs rodzinny w Chorwacji/4 wolne miejsca/12-19.08
Chorwackie wybrzeże doskonale nadaje się do żeglowania z dziećmi. Wakacjom spędzonym w rodzinnym gronie sprzyjają zarówno łagodne wiatry, które nie (...)
Rejs turystyczny
Rejs po wyspach Fidżi, przelot do Nowej Zelandii i zwiedzanie NZ.
turystyczno-szkoleniowy
"wypadły dwie osoby" - zainteresowanych proszę o kontakt mlesny@wp.pl lub 602 417 494
Grecja - rejs wypoczynkowy
Marzycie o rejsie, ale nigdy nie byliście na jachcie i nie macie doświadczenia żeglarskiego? Szukacie wakacji na jachcie- opalanie na (...)
Cyklady - wyjątkowa oferta tylko 345 zł
Zapraszamy na Cyklady. Termin: 15.04-22.04.2017 Trasa rejsu: Lavrion - Kea, Kythonos, Serifos, Syros, Andros- Lavrion Z Lavrion udamy się na wyspy Północnych (...)
Śnieg na Cykladach 2017
Naobiecywali słońce, bunkry i w ogóle ciepło... a jak było? Siedzę teraz z dziennikiem jachtowym w łapie i patrzę, gdzie, (...)
Rejs szkoleniowy
Rejs przeznaczony jest dla osób posiadających uprawnienia i podstawowe umiejętności umożliwiające samodzielne prowadzenie jachtu w rejsie morskim, którym zależy na (...)
TYP: a3
< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem