TYP: a1
Za słupy Herkulesa
Niby zima a jednak w tej części europy można zaznać trochę wiosny lub nawet lata, a jeszcze dodatkowo poczuć powiew (...)
Pierwsze Karaiby
Pierwszy kontakt z Karaibami. Inny świat. Idź powoli mów spokojnie to była dewiza na całe 2 tygodnie.
Zatoka Sarońska
Szybki wypad na zatokę Sarońską. Spędziliśmy przyjemnie czas poznając znowu nowy kawałek Grecji
Chorwackie Wakacje
Tydzień przyjemnej włóczęgi po chorwackich wyspach. Nie stroniliśmy od kąpieli w ustronnych zatoczkach z niesamowicie błękitną wodą. W pierwszym dniu (...)
Jesienny Bałtyk
Trzeba pycho popływać coś jesienią, aby było co wspominać przez zimę. Pogoda typowo jesienna z wiatrem i temperaturą. Jak wychodziliśmy (...)
Anglia i Wyspy Kanałowe
Przelot do Plymouth i z powrotem do Cherbourga dosyć spokojny. Po wyjściu z Cherbourga w kierunku wysp kanałowych mimo przyjaznych (...)
Wokół Sycylii
Ambitny rejs rodzinny. W przeciągu 2 tygodni opłynęliśmy wokół Sycylię jednocześnie zwiedzając Wyspy Liparyjskie. Przepłynęliśmy podstępną cieśninę Messyńską unikając spotkania (...)
Kurs na Korsykę
W przeciągu jednego tygodnia przepłynęliśmy z Włoch (Punta Ala) na północną Korsykę, zwiedzając po drodze Elbę i Capraię. Wyjątkowo ciepła (...)
W poszukiwaniu wiatru
Tydzień w Chorwacji w poszukiwaniu mocnego wiatru. Załoga złożona z zapaleńców kitesurfingu. Przepływaliśmy pomiędzy spotami nadającymi się do uprawiania tego (...)
Śladami Osydeusza
Piękny letni rejs śladami Odyseusza. W przeciągu dwóch tygodni przepłynęliśmy od Korfu do Zakyntos zwiedzając po drodze piękne zielone wyspy. (...)
TYP: a3
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem