TYP: a1

KARAIBY NA KATAMARANIE

KARAIBY NA KATAMARANIE
Jacht Lagoon 400 / Lagoon 410
Rodzaj rejsuTurystyczny
Kapitan / skipperArkadiusz Ludynia
Liczba uczestników8
RegionMorze Karaibskie
TrasaMatynika, St. Lucia, St.Vincent, Grenadyny, Martynika
Wypad na Karaiby to typowy rejs rekreacyjno-szkoleniowy. Jeśli jednak ktoś z załogantów chce się doszkolić żeglarsko to będzie miał taką okazję, ponieważ załoga będzie pełnić poszczególne funkcje na jachcie w tym w kambuzie (kuchnia), przy nawigacji i sterowaniu a także pozostałej obsłudze jachtu. Jako, że jestem instruktorem żeglarskim zapewniam takie szkolenie na profesjonalnym poziomie.
Na dzień dzisiejszy bilet lotniczy kosztuje w granicach 3.000 zł. Lecimy do Port de France na Martynice – wylot z Warszawy/Berlina do Paryża. Przesiadka na Orly i wylot bezpośrednio na Martynikę.
W programie oprócz żeglarstwa jest też wędkowanie, snurkowanie, plażing, wycieczki na poszczególnych wyspach, smakowanie lokalnych potraw, owoców, trunków itp.
Jacht - Lagoon 400 - 4 podwójne kabiny - w sumie 8 załogantów + skipper – rocznik 2010 lub 2013.
Start i meta - Martynika (departament zamorski Francji) docelowo mamy zamiar dopłynąć w okolice Tobago Cays. Po drodze St.Lucia, St. Vincent, Grenadyny
Termin:
- 25.01-05.02.2017r.
Cena za jedno miejsce:
- 4.500 PLN - obejmuje: miejsce na jachcie premium, opiekę skippera, kaucję, pościel, sprzątanie końcowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, książeczki żeglarskie dla chętnych.
Dodatkowe koszty:
- składka załogantów do kasy jachtowej na opłacenie wyżywienia, opłat portowych i lokalnych, paliwa do jachtu


TYP: a3
0 0
Komentarze
Uczestnicy rejsu


TYP: a2