TYP: a1

Zadar - nowe połączenie międzynarodowe

środa, 21 marca 2012
Informacja prasowa
Eurolot uruchamia sprzedaż kolejnego połączenia międzynarodowego. Tym razem będą to loty do Chorwacji, która jest wspaniałą propozycją w szczególności dla Pasażerów, wybierających się na wakacje. Sprzedaż lotów w ramach nowego połączenia Warszawa – Zadar rozpoczyna się w piątek, 23 marca 2012.

Poza tym, że Chorwacja jest doskonałym wyborem kierunku wakacyjnego, zadbaliśmy, aby rozkład lotów został dostosowany do terminów pobytów oraz terminów wynajmu jachtów, co dodatkowo sprawia, że nasze nowe połączenie zyskuje na atrakcyjności i może zainteresować oraz zadowolić większe grono Pasażerów.

Loty na trasie Warszawa – Zadar będą realizowane raz w tygodniu, w soboty wg następującego rozkładu:

Wylot z Warszawy o godzinie 8:45, lądowanie w Zadarze o godzinie 11:00
Wylot z Zadaru o godzinie 11:40, lądowanie w Warszawie o godzinie 13:55

Połączenie Warszawa – Zadar będzie kierunkiem wakacyjnym, a loty na tej trasie będą realizowane od 9 czerwca do 15 września 2012.

Loty do Zadaru, oprócz tego, że są ciekawym połączeniem turystycznym, mają kolejną ważną zaletę, jaką jest atrakcyjna cena. Bilety będą sprzedawane już od 199 PLN!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty, która zostanie udostępniona już w najbliższy piątek!
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 1 March

W Wellington urodził się Russel Coutts; był sternikiem w "Team New Zealand". W ich barwach obronił Puchar dla Nowej Zelandii.
czwartek, 1 marca 1962
W rejsie z Australii do Europy ginie bez wieści bark "Admirał Karpfanger" ex "L'anenir".
wtorek, 1 marca 1938
W okołoziemskim rejsie "Dar Pomorza" pod Kapitanem Konstantym Maciejewiczem opływa Przylądek Horn; było to pierwsze przejscie przylądka pod polską banderą.
poniedziałek, 1 marca 1937
Urodził się Kpt. Andrzej Urbańczyk, żeglarz, pisarz, kompozytor piosenek żeglarskich, aforysta, poeta, swego czasu kolarz, judoka, wojujący pacyfista, obrońca zwierząt, najczęściej nagradzany kapitan Rejsu Roku, organizator i dowódca pierwszej powojennej
niedziela, 1 marca 1936
"Dar Pomorza" jako pierwszy polski statek zawija do Japonii.
piątek, 1 marca 1935
Konstanty Maciejewicz rozpoczyna pracę w PSM w Tczewie.
środa, 1 marca 1922