TYP: a1

Urlopowa rewolucja - Yachtic.eu

wtorek, 7 lipca 2015
Artykuł sponsorowany
Czas zacząć sezon urlopowy! Wybrałeś już miejsce, gdzie spędzisz tegoroczne wakacje? A może by tak zrezygnować z nudnego, sztampowego hotelu z opcją All inclusive, na rzecz czegoś nowego, oryginalnego? Co Ty na to, żeby wynająć jacht i poznać miejsca, do których można dotrzeć tylko od morza?


Gorące słońce, krystaliczna woda i rodzina (lub paczka przyjaciół) w komplecie. Do tego wszystkiego luksusowy jacht, którego wynajęcie nigdy nie był takie proste. Z rewolucyjną wyszukiwarką czarteru jachtów Yachtic.eu znalezienie odpowiedniej łodzi jest czystą przyjemnością. Wybieraj spośród tysięcy ofert, szybko i sprawnie, oszczędzając przy tym czas na codzienne przyjemności. Z Yachtic.eu zyskujesz pełną kontrolę nad całym procesem rezerwacji.

Dodatkowo gratis dostajesz od nas ubezpieczenie załogi gratis, dlatego nie musisz się martwić o bezpieczeństwo bliskich podczas rejsu - to my zapewniamy Wam ochronę. Jeśli chcesz, możesz też dokupić pakiet różnych innych ubezpieczeń w korzystnej cenie, na przykład ubezpieczenie od rezygnacji z czarteru, które w razie nieprzewidzianych okoliczności gwarantuje Ci zwrot pieniędzy.


Opinie i oceny naszych żeglarzy są dla nas szalenie istotne, dlatego również Wy współtworzycie z nami serwis Yachtic.eu. Dzięki temu każdy może dowiedzieć się więcej o konkretnej łodzi, poczytać jak zachowuje się ona na wodzie i czy jest po prostu komfortowa. Po zakończonym rejsie możesz dodać swój własny komentarz, tym samym pomagając innym w podjęciu świadomej decyzji. Każdą wystawioną opinię nagradzamy rabatami na kolejne czartery!

Ceny i oferty jachtów w serwisie Yachitc.euuaktualniane całą dobę, 7 dni w tygodniu, dlatego zawsze w momencie sprawdzania oferty jest ona aktualna. Dodatkowo gwarantujemy Ci najniższe ceny na rynku! Jeśli znajdziesz taką samą ofertę, na tych samych warunkach w niższej cenie, to koniecznie skontaktuj się z nami – zwrócimy Ci różnicę.

Za czarter jachtu możesz zapłacić polską walutą, co gwarantuje Ci maksymalne bezpieczeństwo transakcji, bez względu na wahania kursu walut. Jeśli wolisz - możesz zapłacić w Euro. Decyzję podejmujesz TY!

Zakręć globusem i wybierz dowolną marinę na świecie. Znajdź jacht, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wyczarteruj go z nami w najkorzystniejszej ofercie! Do zobaczenia na wodzie.
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 13 November

Zmarł Jerzy Maćkowiak, żeglarz, inżynier budowy okrętów oraz aktywny członek społeczności żeglarskiej.
poniedziałek, 13 listopada 2017
Mateusz Kusznierewicz odbiera nagrodę Żeglarz Roku ISAF, jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w żeglarstwie.
sobota, 13 listopada 1999
Do Gdyni z kilkumiesięcznego rejsu na Kubę po udziale w Światowym Festiwalu Młodzieży w Hawanie wraca "Zawisza Czarny" pod dowództwem Janusza Zbierajewskiego. W rejsie przebyto 18 300 Mm, odwiedzono 50 portów w 10 krajach.
poniedziałek, 13 listopada 1978
W Sagres umiera Henryk Żeglarz.
piątek, 13 listopada 1460