TYP: a1

Sunreef Yachts przygotowuje się do prezentacji w Cannes

poniedziałek, 9 lipca 2018
Informacja prasowa

Z serii cudze chwalicie… Podczas Cannes Yachting Festival polska stocznia Sunreef Yachts zaprezentuje aż trzy premierowe jednostki. Firma wystawi w sumie 5 jachtów.

Podczas targów swój debiut będą miały Sunreef 80 oraz Sunreef 60 – dwa jachty z najnowszej linii katamaranów żaglowych stoczni oraz niesamowity 40 Open Sunreef Power Diamond Edition. Modele Sunreef Supreme 68 Power i Sunreef 74 także zostaną wystawione w ramach imprezy, która jak co roku zgromadzi w Cannes najważniejszych przedstawicieli branży nautycznej.

Sunreef 80 – światowa premiera

Pierwsza z premierowych jednostek to Sunreef 80, uniwersalny i nowoczesny jacht stworzony do dalekomorskich podróży. Jacht oferuje niemal 300m2 powierzchni mieszkalnej. Jednostkę, którą nazwano 7X, charakteryzuje 4-kabinowy rozkład wnętrz z niezwykle obszerną strefą właścicielską.

Przestronnemu salonowi jachtu, wyróżniającemu się panoramicznymi przeszkleniami, nadano wystrój, w którym dominują drewno tekowe oraz metaliczne i kwarcowe akcenty.

Sunreef 60 – światowa premiera

Reprezentujący nową linię żaglowych jednostek Sunreef Yachts, Feel the Blue to pięciokabinowy jacht z niezwykle obszernym pokładem słonecznym, wyposażonym w jacuzzi i wygodne materace. Spersonalizowany wystrój jednostki łączy w sobie odcienie szarości, bieli i błękitu, charakterystyczne dla współczesnego stylu morskiego.

Nowy Sunreef 60 zachwyca komfortowymi wnętrzami, klasyczną linią kadłuba i najnowocześniejszą technologią.

40 Open Sunreef Power Diamond Edition – światowa premiera

Pierwszy na świecie jacht pokryty diamentową powłoką, czyli 40 Open Sunreef Power Diamond Edition to dynamiczny cruiser, który charakteryzują osiągi i elegancja na najwyższym poziomie. Ten obszerny i niezwykle stabilny katamaran daje nieograniczone możliwości personalizacji.

Tę ekskluzywną edycję modelu 40 Open Sunreef Power wyposażono w dwa potężne silniki Mercury Racing 860HP oraz diamentową powłokę Sun King®produkcji Jean Boulle Luxury. Firmą, która doprowadziła do współpracy przy tym pionierskim projekcie jest AGL Marine – lider w produkcji powłok i farb do jachtów.

 

Sunreef 74

Ekstrawagancka edycja klasycznego modelu Sunreef 74. Chrissy to czterokabinowa jednostka z imponującą kabiną właścicielską. Zewnętrze przestrzenie wypoczynkowe katamaranu obejmują między innymi taras na dziobie, duży pokład słoneczny oraz rufowy kokpit z platformą hydrauliczną.

Turkusowy kadłub oraz oryginalne wnętrza sprawiają, że Chrissy to jedna z najbardziej spersonalizowanych jednostek modelu Sunreef 74.

 

Sunreef Supreme 68 Power

Nomis, to spektakularny motorowy katamaran oferujący 300m2 przestrzeni mieszkalnej, a w tym szeroką kabinę właścicielską z prywatnym wyjściem na taras dziobowy.

Jedną z kluczowych cech tego jachtu, oprócz przestronnego półotwartego salonu, jest garaż znajdujący się na rufie, przeznaczony do przechowywania pontonu, zabawek wodnych oraz skutera wodnego. Nomis to najnowszy katamaran z cieszącej się ogromnym powodzeniem linii Sunreef Supreme 68 Power.

 

Nowy katamaran motorowy

Cannes Yachting Festival 2018 będzie również świetną okazją dla Sunreef Yachts do zaprezentowania projektu nowego modelu 80 Sunreef Power - uniwersalnego i nowoczesnego jachtu, stworzonego do dalekomorskich podróży.

 

Tagi: Sunreef Yachts, katamaran, stocznia
TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 3 December

W Berdyczowie urodził się Józef Korzeniowski, pisarz marynista, znany później jako Joseph Conrad; jako młody człowiek wyemigrował do Anglii, gdzie zaciągnął się na statek. Po latach służby na morzu osiadł w południowej Anglii, gdzie zmarł w 1925 r.
czwartek, 3 grudnia 1857